Filmovi vol. 3

Bad.Times.at.the.El.Royale.2018.1080p.AMZN.WEBRip.DDP5.1.x264-NTG

Tocak samo na Engleskom :slight_smile:

Nekada davno sam pisao da sam gledao samo prva tri Fast and Furious filma, dok su narednih pet bili totalna nepoznanica za mene. I eto, meni pametnom dodje ideja da pogledam sve filmove.

Kukala ti majka, kakva greska! Filmovi se izmadju sebe takmice koji ce biti gluplji I besmisleniji, a sto serijal vise odmice, to je sve evidentnije. Tim pisaca ima sve tezi zadatak da u globalne zavjere I probleme ubaci sedam sofera koji ce da ipak rjese situaciju. Kao oni magicni medvjedici koji uz pomoc Moci prijateljstva rjese sve probleme, tako Donibic Toretto I njegova ekipa uz moc voznje automobila sa dvadeset brzina (a svaka brzina izgleda ima 18000 obrtaja) rjesavaju sve svjetske krize. Pocev od kradje sefa do neutralisanja nuklearne bombe.

Jedino sto je losije od filmova je gluma Vin Diesel-a koji ima dva izraza lica u osam filmova, a za lika koji izgleda opasno, cak ne zna ni da odglumi opasnost. Kako su ovi filmovi postali popularni nikada mi nece biti jasno, a tek kako su dogurali do osam komada.

Ako postoji svjetla tacka serijala, to je osmi dio. Film je poprilicno dobar akcioni triler koji bi sa imenom Mission Impossible bio odlican. Nazalost, I ovde se Vin svim snagama trudi da upropasti film, srecom nije uspio.

Ako bi rangirao, osmi dio je najbolji, dok je sedmi dio vjerovatno najgori.

4 Likes

Green Book, retko dobar film u skorije vreme.

2 Likes

8 dio najbolji :joy: :joy: :joy:

3 Likes

Posle prvog dela je sve ocaj, tuga i jad.
Ali je polugledljivo do treceg gde posle toga treba da imas profi odradjenu lobotomiju da bi to svario.
Tvrdim da je svaki rijaliti na pinku zanimljiviji.

Ja sam gledao treci dio, 7,8, meni je 3 najbolji, ovo ostalo je teze sra*r, a i vise mrzim ove nadrkane chad osobe sto obozavaju ove filmove. Sve u sveki its time to stop

Pa definitivno su postali kombinacija Expendables I Transformersa, ali posto zgrcu lovu na sve strane, tesko da ce prestati.
Filmovi su definitivno jad I ocaj sa puno eksplozija, gole koze, I auta. Ali nekako se to izlizalo, posto je glavna postava sve starija.

I opet, gluma Vin Diesel-a… odavno nisam vidio da se neko manje trudi.

Odgledah Dragon Ball Super Broly, ima dosta mana po meni, ali opet, vredi odgledati ako ste fan serijala, imaju dobru vibru.
Uvek se fino osecam na kraj…

1 Like

Sad izbacuju novi deo gde je fokus price kako su se upoznali onaj Hobs i onaj celavi transporter. Koga zabole ona stvar za dva celava majmuna na steroidima. Ovaj jedan namazan baby uljem ceo film, tripuje neku opasnost, a ovaj drugi pun specijalnih efekata u svakom filmu koji je ikad snimio. Ja sam odrastao uz fransizu i pamtim prva 3 dela kao odlicni filmovi. Zbog njih sam zavoleo automobile i need for speed Underground. Cetvrti deo mi je tada bio isto ok, peti deo takodje. Ali sve preko toga mi je bilo katastrofa. 7. deo kad Vin Diesel udari nogom o beton i popuca asfalt… Bilo me je sramota. A za 8. deo koji je krs, tu komentara nema. Trebali su da prekinu eventualno kod 5. dela i to je to.

E upravo je od tada legendarna igrica postala tesko djubre. Taj Underground je teska ciganija od igrice. fuj.

Kako kome, meni su Hot Pursuit 2, Underground 1 i 2 i MW najjace need for speed igre. A o muzici da ne pricam koliko je bila dobra.

2 Likes

E to je vec stvar ukusa a verovatno si mladji od mene barem 10-15god.
Sto se mene tice i svakoga koga ja znam a brdo nas je igralo NFS od prvog dela to je uzas.
Klasicna ciganija kao i one sljastece felne, neonke, a muzika… Auuu tek muzika… kriminal, uzas, rep, ono vukkk magare na plot nagonioo samo na engleskom :smiley: Samo jos da ubace ove nase Raste i ostale lude naste…
:nauseated_face::face_vomiting:

Vrv cu odgledati da vidim o cemu se radi. Poslednji DB film koji sam gledao bio je neki sa Frizom. Greota sto se u filmovima ne pojavljuje Beerus, najveci badass u serijalu po meni.

Kakav Rasta i vukovi, samo rok i metal przi. :smiley: Adrenalin puca. Meni je ovo novo bas kao sto ti kazes, muzika uzas. :smiley: Pogotovo zadnja dva dela. :smiley: A to za felne i neonke, jbg, tada je to bilo super, sada je drugacije vreme malo, sve minimalisticki. :smiley:

1 Like

Pojavljuje, ali se ne bori, a trebalo bi jer bi bilo interesantno…

1 Like

Drago mi je da cujem za muziku. :grinning: Mislim na ukus.
A te felne i neonke veruje mi to nikada nije bilo super. Da ne ulazimo u to ko je to samo stavljao :grinning:

1 Like

Sramota me je u sta se ovo pretvorilo. :smiley:

Da skratimo, Green Book je verovatno najbolji film koji sam gledao poslednjih nekoliko godina!

5 Likes

Takodje, svaka preporuka. Odlican film. Prelepa prica, pouka i sama dubina filma. Uzivao sam dva sata uz ovaj film!