Filmovi vol. 3

Preporuka za Atomic Blonde, ali i savet da ko može odgleda uz dobro ozvučenje.
Muzika 80-ih + neki electro vibe = ŠTOGOD!

1 Like

Pad Londona (2016) i Trag života (2017), preporuka za oba filma.

Bright je dosadan B film, potpuno negledljiv i nezanimljiv,Blade Runner 2049 :astonished::astonished::astonished: OMG, pored Wind Rivera najbolji film prosle godine, za razliku od starog Blade Runnera koji mi se nimalo ne svidja.

1 Like

Prije koji dan smo spominjali da bi bilo dobro da izadju screener verzije filmova, evo vidim da je par izaslo. Pa ko voli nek’ izvoli.

Pogledao :slight_smile:

  • Legenda o Kolovratu = replika filma 300. Samo sa mnogo manje steroida. od 1 do 5 solidna 3

  • Smanjivanje — ovaj film je odlican. Natera coveka na razmisljanje o ozbiljnim temama… plus sto je Dusan Mirkovic u filmu kralj :slight_smile:

1 Like

Bioskop ili vec ima kradeno?

Samo bioskop, a sto promasim u bioskopu bude na HBO tako da nisam skinuo film ima sigurno vise od dve godine.

1 Like

Dobar je HBO…kad je dosao u Srbiju bio je ocajan. Iste filmove i pola godine vrteli…pa sam ga otkazao. Uzeo ga opet prosle godine i iznenadio se…pustaju filmove pola godine do godinu dana nakon izlaska u bioskopima…tako da ta pretplata ostaje do daljnjeg
A sto se tice skidanja filmova…mislim da ceo internet imam hahah

Ko je ovaj, pitam se ja :slightly_smiling_face: a onda na imdb vidim o čemu se radi. Nisam čuo za ovaj film, deluje zanimljivo.

Odgledah Transformers: The Last Knight (2017), sto znam.
Veliki sam fan transformersa, imaju sjajne momente i ideje, ali stice se utisak da su zurili i nisu sve razradili kako treba. Napravili su prostora za jos jedan dio, i nadam se da ce mu se vise posvetiti ako odluce da ga prave.
Ugl - 7.5 moja ocena.

Shape of Water dobija 100% oskara. Film je umetnost. Del Toro sada moze da se svrsta medju najbolje rezisere svih vremena.

E dobro je da se i nas dvojica raziđemo negdje, počeo sam da se brinem. :stuck_out_tongue:

Režija je vrhunska, gluma je izuzetna, likovi jaki i upečatljivi ali je scenario nešto što bi poplava izbacila iz mokrog čvora. Nije mi ni Panov lavirint legao a sad razmišljam da li je Doug Jones imao neku normalnu ulogu u životu… :thinking:

Koja je svrha placanja HBO paketa, ako svako ima bukvalno sve na internetu??

Gledanje filma na tv I skidanje filma sa neta pa ga gledati na tv nije isto. Sednes u fotelju daljinski u ruku I gledas film.

2 Likes

Legnem da gledam TV…prebacim na HBO i odgledam film…ne moram da se zajebavam sa torentima i glupostima

3 Likes

Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Dobar je, neke stvari bi drugacije rezirao, da bude malcice drugaciji, ali sjajan film. Ugl, 8.5 moja ocena.
I nadam se da ce J.K Rowling odluciti ipak da napravi jos neki dio jer steta bi bilo da ovako nesto ne nastavi svoj put.
Hari Poter je svakako odlicna prica, veliki sam dan.

Prebacis na HBO i gledas ono sto oni zele da pustaju u tom trenutku, WTF??? A ovako sam odlucujes sta ces da gledas i kad ces da gledas, skidanje bilo cega ne traje duze od 5-10 minuta max, sve zajedno sa prebacivanjem na externi.

Gledao sinoc The Lobster. Masterpiece plasticno predstavljen svet danasnjice i kako ljudi traze neke banalnosti da budu povezani sa svojim partnerima.

Ili jednostavno gledas preko kodija sta zelis.

1 Like

Mozes pustati svaki film koji imaju…
Nisam film skinuo ne pamtim…imam netflix i hbo…vise mi ne treba

1 Like