Filmovi vol. 3

Downsizing. Film u kom Cristoph Waltz glumi Srbina sa svim pripadajućim stereotipima. Ostalo za zaborav.

Star.Wars.The.Last.Jedi.2017.1080p.BluRay.x264-SPARKS

3 Likes

Baš me obradova…a jutros sam češljao torente i još ga nije bilo.
Pogledao sam ga par dana po premijeri u bioskopu.
Baš mi je bio dobar. Dizni studio je uneo malo humora od kako su preuzeli SW filmove, i iz mog ugla - pun pogodak.
Obavezno gledati uz dobro ozvučenje. Scena od 10 sec tišine je EPIC!

1 Like

Gledao sam i ja u bioskopu. Dobar , dobar. :slight_smile:

Jutros pogledoa Dirt i mogu da kazem da sam sa uzivanjem pogledao ceo film i da Devan Long imao po mom misljenju Extra ulogu koja mu je bas onako legla. Ocena 10/10

Naravno ko jos ne voli Jacky Chena :smiley:

negde oko 4 jutros pustim Bleeding Steel naravno nije los film smesan i zanimljiv , ali vise komican kao sto i vecina Jackijevih filmova . Ocena 7-10

Jel ima ovo u 3D i jel izađe u isto vrijeme kad i bluray?

Nista ne znam o 3D , video sam samo da je ovo izaslo , kao i yifi

Sinoc Pogledao Star Wars Last Jedi , film je extra i najboljascena kad se pojavio Master Yoda :smiley: Definitivno.

Poceo da gledam Jumanji ali sam ga na 40 minuta ugasio i lego da spavam :smiley:

1 Like

Svaka cast. Ne znam kako bilo ko moze da gleda nesto posle originalne trilogije. Novi SW postao dosadan i film za decu kao i novi Marwel filmovi.
Patetika neka oko dobrote koja pobedjuje zlo produkcija telenovela, i one forsirane komicne situacije.
So much cringe :-/ .

2 Likes

Novi SW svakako bolji od predhodnog ali daleko losiji od ocekivanog. Ma da od kada je Dizni uzeo svakako i ne ocekujem previse.
Blago Harison Fordu, ubise ga u proslom delu da ne mora da se razvlaci vise.

Sw je uzasno propao… nova garnitura glumaca, rezija i milking fransize… Svaki sledeci SW izgleda kao hommage kultnim filmovima, sa matorim ili cak mrtvim glumcima. To sto rade je grotesktno.

1 Like

U posednje vreme jedini pozitivni remaster/reboot/nastavak price itd mi je novi BladeRunner.

2 Likes

Gledao juče u bioskopu Shape of water. Realno, možda sam očekivao previše, film mi je nekako meh, nit smrdi niti miriše. E sad, možda sam ja hteo više akcije, kad ono melodrama - ljubić :slight_smile:

Shape Of Water najimbecilniji film koji je dobio Oskara za najbolji film ikada! Film je svesno unapred radjen da bi bio “umetnicki”, to mu je jedina svrha stvaranja.

Debilniji od Hurtlocker-a?

Sinoc sam pogledao Jumanji opet krenuo i pogledao mogu da kazem da je zanimljiv da se ubije vreme i ima dosta smesni scena :D.

KickBoxer Retallation svako koje gledao Originalni KickBoxer 1989 slozice se samnom da su nastavak upropastili skroz , jeste u Filmu Je Zan Klod i sve to stoji ali po mom misljenju ovaj film zasluzuje ocenu od 0.

Ima parscena smesni kao Kad Ronaldinho pomaze treningu i Mike Tayson . ovako je cista nula

Pa skupila se ekipa propalih glumaca, propalih sportista i nikakvih glumaca. Sta si ocekivao :smiley:

1 Like

Iskreno ni sam neznam sta sam ocekivao , ali tako da upropaste film bas nisam

Gledao sam Shape of Water i bukvalno ne razumem na koju je foru ovaj film dobio Oskara. Inače volim Giljermove filmove, ali ovo je baš bilo meh. Što sam video onu devojku na početku filma sa ožiljcima rekao sam, ovo će na kraju da se pretvori u škrge, toliko je to očito bilo
Hollywood je baš zapao u mediokritet, očajno.

Gledao sam i poslednji “deo” Cloverfield serijala, nije bio loš film, malo treći deo filma isuviše brzo proteče, kao da je sve to nekako bilo sklepano na brzinu. Odličan potencijal, slaba izvedba po meni. Ipak, bolji od Shape-a jedno hiljadu puta.

Takođe sam prošle nedelje gledao Black Panther u bioskopu sa suprugom kojoj je film toliko bio interesantan da je zaspala tokom projekcije :smiley: Krasni Marvel, ni vruće ni hladno, ista receptura, gomila specijalnih efekata, zagarantovana zarada.

1 Like

Juče gledao Tomb Raider-a. Mogu da kažem da sam zadovoljan. Podsetio me na neke momente iz igre tako da ko je igrao igru, užitak je potpun. Neću više da pišem da ne bih spoilovao, mogu samo da kažem da ima od mene preporuku za gledanje.

3 Likes