Filmovi vol. 3

Ja nisam gledao niti planiram u bioskop da idem zbog tog filma, sačekaću neku HD narodnu verziju da izađe pa ću gledati. Očekujem dobar film, ali se bojim od Assassins Creed-a da svaki film može da podbaci :smiley:

Edit: Na listi gledanja ovog vikenda mi je Annihilation u kojem glumi Natali Portman, od režisera filma Ex Machina, u kojoj glumi i kroz koji se proslavila Alicia Vikander (glumica iz novog Tomb Raider-a). Film je valjda odličan, ali su ljudi toliko postali naviknuti na Marvel žanr da producenti nisu smeli film da puštaju u bioskopima po Evropi i Aziji, jer je i u Americi loše prošao u bioskopima, zato su prava prodali Netflix-u.

i ja merkam da ga pogledam za vikend. deluje bas misteriozno.

Ja bi svima naredio da prodaju prava Netflixu. Tako sledeci dan imamo narodnu verziju odmah :smiley:

2 Likes

Ja lično plaćam Netlix, imam ga na konzoli, nekako sam navikao, a za 9 evra ne može bolje i niže, jedino što nema prevode na naš jezik, pa nije primaljiviji za starije i one koji ne znaju Engleski jezik.

Pogledao sam film, super je. Malo drugaciji ali ok. Nece biti mega hit i zaraditi milijarde ali je po meni mnogo bolji od nekih zvucnijih imena.

Naravno da je debilniji, Hurtlocker je bar pokusaj pravog filma, a ne nesto izmisljeno samo u svrhu “umetnosti”.

Je l’ je neko gledao novi tomb raider?

Solidan je Annihilation, iako je imao prostora jos bolje da se napravi, ali verovatno zbog ogranicenog budzeta nisu mogli. N.Portman bez greske u svakoj sceni, moja ocena za film 74/100.

Odgledao sam novi Tomb Rider, od mene 6/10, zanimljiv za jedno veče, ali ništa epohalno. Jedino što je sigurno da nakon filma jedva čekam Shadow of Thomb Rider.

Gde nadje ovih 4?

1 Like

Jbg covek ima istancan ukus :grinning:

Zbog preciznosti, uvek se trudim u svemu da budem sto je preciznije moguce, kad je nesto malo vise od ocene 7, a manje od 7,5, onda se dobijaju cifre 71,72,73,74. Ako imas jos neko besmisleno,trol pitanje, slobodno ga iznesi?

2 Likes

Ala su uvredliv ko “mlada” salio se covek

2 Likes

Pogledao sam Jumanji. Treba videti. Ima smesnih scena bas.
Naravno kao i uvek nije ni prici originalu. Ali svaka preporuka za gledanje.
Odlicno potroseno vreme.

Koja je razlika izmedju 74 i 73? Kosa joj u jednoj sceni odletela na levu a ne na desnu stranu kao sto si ocekivao?

1 Like

Razlika je u tome sto je 74 malo pribliznija oceni 7,5.

Znam ja matematiku. Ali sta presudi?

Ovde se matematika uopste ne koristi, o cemu ti pricas? Glumis retarda namerno izgleda kao da zelis da nekoga namerno nerviras svojim postovima ( ne mislim na mene), ili mozda stvarno ne razumes da je ocena 74 kad je nesto blizu ,7,5, ali nedovoljno za 7,5.

Zbog cega je 74 a ne 75? Sta presudi taj 1bod od 100? To te pitam…a ne da mi objasnjavas matematiku kako je blize 75 a nije za 75…

The Outsider

Mnogo dobar film. Bas bas. Malo cudan, nema mnogo blebetanja.

ja kupljen

4 Likes