Filmovi vol. 3

auu, ne mogu da docekam.

Pa nije daleko, samo 9 dana do izlaska.

I sve ovo u sat ipo filma? Ovo mi vise deluje kao mini serija

Pogledao sinoc Anihilation, I mogu reci da je dobar SF film, uz par odlicnih momenata, te par manjih gluposti.
Scena sa medvjedom je fenomenalno jeziva.

Odgledao sam malopre Coco. Auh, čoveče… Mnogo mi se svideo film. A tek muzika…

Za to nije crtac?

Animirani film je u pitanju. Pokupio je oskare za najbolji animirani film i pesmu “Remember me”.

Pa to, fenci naziv za crtac :smiley:

Drama, cudna i tuzna.

Pogledao The Greatest Showman

8.5 po meni.

Hugh briljira

1 Like

Gledao juče Pacific rim Uprising. Šta da kažem, film je na nivou dece iz osnovne škole. Takođe, posle Black Panthera, smorili su više sa crnačkim sranjima. Ispadoše veći rasisti od belaca, ne pamtim skorije neki film gde crnac nije bio vodeća uloga. Sve u svemu film je prosečna 3/10 ocena od mene.

3 Likes

A prvi dio kao bio bolji? :smiley: Očekivano.

Pojavi se Mollys game u webrip kvalitetu, konacno!
Vreme je da se gleda!

Pogledah sinoc na nagovor devojke 3 filma :smiley:

Monster at Large sto se tice ovog filma mogu da kazem da po mom misljenju i nije neki , naravno vise je za decu sa par zanimljivih scena gde sam poceo da se smejem , naravno malte ne nista specijalnog efekta cak i cudoviste izgleda malte ne kao da je kostim ali moja ocena od 1-10 je 5.

The Titan znaci film koji sam pomno pratio sa zanimljivom pricom , naravno vredi ga pogledati. Sad sto se tice mog misljenja za film mogu samo da kazem da je cela prica mogla biti bolja zato je moja ocena od 1-10 je 7.

Suicide Squad: Hell to Pay Jedan od filmova kojih cu gledati opet mozda vec za par dana jer mi je bas prijao i ako je samo animirani film svakako je vise nego odlcan.
Naravno ovde mozete videti drug likove koji nisu prikazani u Samom filmu . moja ocena od 1-10-9

Kako si uspeo odgledati 3 filma odjednom? Meni problem 1 :joy:

1 Like

Takva noc, nije mi se spavalo a nisam imao sa kim da igram rocket legue pa smo onda krenuli da gledamo film po film

The Titan, ocekivao sam mnogo. Odlicno je krenuo a onda je sve krenulo nizbrdo. Toliko gluposti i nelogicnosti da je bolno gledati. Ali ok, treba videti.

1 Like

toga kod mene nema since 2015 :smiley:

To je kod mene normalno ,posto sam u nekom svom transu posao, kuci posao pa Gaming i onda moram da se uspavam sa par filmova :D/

Tomb Invader e sad ovo je da kazem previse mi vuce na Caru Croft , naravno ne samo zbog imena vec zbog arheolohoslog dela i kako je ona hrabra i jos nekih da kazemo gluposti ocekivao sam mnogo vise , nego sto sam video pa je zato i ocena mala, Ocena 1-10 je 4.

Accident Man po meni dobra prica , gluma dobra e sad jednostavno je bar po mom pokusaju malo preterana borba u jednom delu filma dolazi do krvoprolica i to mi zaj edna ovakav zanr jednostavno ne preterano i zato je moja ocena od 1-10 je 6

The Titan, katastrofalna konfuzija od filma, ja mislim da bukvalno svaka scena u filmu traje 3-5 sekundi, kao da gledas fastforward… Ocena 47/100

Ready Player One je moderni Matrix za klince. VR i gaming su danas dovoljno znacajni da okupiraju mejnstrim generaciju koju Spilberg tezi da predstavlja sa svakim svojim filmom, na nacin na koji su to osamdesetih bili vanzemaljci, svemir i potraga za blagom…

Sam zaplet je pomalo nebulozan, jer je baziran na hiperbolicnoj viziji ne-gejmera o potencijalnim razmerama i znacaju gaming industrije, koja i pored cinjenice da je jedan GTA5 danas zaradio vise novca na mikrotransakcijama od bilo kog filma u istoriji Holivuda tesko moze da obuhvati sve slojeve drustva u jedno zajednicko online iskustvo, u bliskoj ili daljoj buducnosti. Ali osnovna tema je “in” u smislu da danasnji klinci ozbiljno vrednuju ingame iteme te shvataju znacaj kohezije u timskim igrama.

Na kraju filma tu je i parental guide poruka Spilberga o znacaju “stvarne stvarnosti”, predstavljena naivno i bez ikakvih filozofskih implikacija o prirodi realnosti, prigovor savesti generacije dinosaurusa kojoj pripada Spilberg a koja je stvorila megalomansku industriju zabave.

Kroz ceo film prisutan je retro gikovski vajb, kao i pravi filmski sountrack koji je komponovao Alan Silvestri. Specijalni efekti su savrseni, a ekipa koja spasava VR svet od zle megakorporacije je naravno besprekorno podeljena prema rasama i polovima… Negativac je totalno goofy, a avataru njegovog pomocnika glas daje Erl Bokman iz Silikon Velija, sto njegove replike cini jos komicnijim.

4 Likes