Finalni test forum i zvanično obaveštenje

Promenio mi covek, hvala :smiley:

Novi forum prosto leti na telefonu,meni sve u sekundi otvara.Veceras cu biti na kompu i probacu sa svojim profilom tamo pa cu javiti utiske al za sad ovako preko telefona mi je sve ok :slight_smile:

Ja se blizim 5000-tom postu, prenosite kilometrazu!

ti si 100% jedan od onih sto koristis windows 7/8/10 a imas XP skin :smiley:

cough win95 cough

Pssst

That’s so cute :smiley: Sećam se kad sam i ja imao skoro 5000 postova… Ah, kako je to davno bilo… :smiley:

Looks at post count… Majku mu, kad pre preko 8K? :smiley:

Čak i da se resetuje, kada krenemo u priču o DS3 ćemo to nadoknaditi :smiley:

Opet ponavljamo da je bitno da proverite koji ste mail koristili za registraciju na ovom forumu (videcete mail u podesavanjima vaseg profila). Jer kad predjemo na novi forum, da bi ste se ulogovali, bice potrebno da uradite password reset, koji ce vam stici na gore pomenuti mail. kad resetujete password, nastavljate dalje na novom forumu sa vasim starim profilom, avatarom, itd.

email mozete pronaci pomocu ove slike


Cute?! Ja imam zivot! gledam u 5000 postova, opet gledam koga zavaravam… :smiley:

I to sto kazes hihi

Sve se prenosi. Osim “thanks”, tamo imamo lepe i korisne lajkove

Bump! Da podsetimo članove na preseljenje i da testiraju novi forum.

Moramo malo da smaramo, jer cemo preci na novi forum vrlo uskoro tipa par dana, pa da ne bude posle ihahaj :smiley:

Heh dobro je pošto se ja bližim 1000 postu

Mali update!

  1. aktiviran spolier tag > http://discourse.xboxrepublika.com/t/spoilers/10911
  2. aktivirani tagovi za dodatno kategorizovanje topica http://discourse.xboxrepublika.com/tags

Da li imamo neko resenje za “Ignore list”?

Postoji nešto što se zove “Mute”. Ideja je da se ne dođe do isprekidane komunikacije (totalni ignore svega što user uradi na forumu) nego da user koji nije po volji ili ukusu nekog člana, samo ga stavi na mute. Ideš u Preferences i pri dnu je opcija da dodaš korisnike koje želiš da staviš na mute:

A sta za nas koji smo vecinom na tapatalk? Ili sam ja lud ili ne mogu forum nac na njemu :S

Nisi lud, trenutno Tapatalk ne podržava Discourse, a pitanje je da li će ga uopšte podržavati. Isto tako i ne podržava prethodni test forum, iz istog razloga: nisu još updateovali svoju bazu da omoguće njihovo korišćenje u taptalku. Za sad se jedino može preko browsera pristupiti novom forumu, ali on radi bolje od taptalka.

Hm to je vec problem u najavi, posto je dosta ljudi naviklo na Tapatalk. Pretpostavljam da ce nekakav app/shortcut to da resi?

@Pedja ako sam dobro razumeo mutuju se samo nekakve notifikacije, a ne postovi?

Bilo bi odlicno…

Veruj mi da radi bolje od Tapatalk aplikacije. Direktno iz web browser-a-