Finalni test forum i zvanično obaveštenje

Pretpostavljam. Ako moze EA FUT forum i Neogaf iz browsera…

Hmm, mene jedinog izgleda ovo ne tangira. TP nikada nisam voleo da koristim :smiley:

Aj prelazite konacno na novi forum,mrzi me vise da proveravam na dva mesta sta ima novo :smiley:

Evo malo sam se igrao sa novim forumom iz blackberry 10 browser-a I mogu reći stvarno je mnogo brže I preglednije nego iz Tapatalk-a.Naravno za sve treba malo privikavanja ali mislim da je ovo bolje rešenje na duže staze

UPDATE: Moguće je da ćete tokom vikenda dobijati neke emaiolove sa novog foruma. U pitanju su sistemski testovi i ti mailovi nisu važne prirode.
Kad smo već kod novog foruma, danas smo uspešno izvršili migraciju i za to je bilo potrebno 17 sati drljanja. Sve je spremno za preseljenje i uskoro očekujte više informacija.

Nekih 12 sati je trajala priprema za prelazak na novi forum. Uspeli smo da obezbedimo oko 98% tačnu migraciju. Takođe će večeras biti vraćeni i greškom obrisani mamutski Sticky threadovi. Deli nas još par dana do potpunog prelaska. Malo se odužilo, ali je bitno da što više stvari bude prebačeno.

Samo polako, nigde ne zurimo…

Nema veze, bitno je da se odradi odlaganje je normalno da bi sve bilo funkcionalno kako treba.

I od mene podrska, bitno da se sve podesi kako treba - da radi kako treba, bolje da odlozimo koliko treba, nego da se prebacimo pa nevalja ovo - ne valja ono.

Oke, vraćeni su i sticky threadovi (stari mesec dana doduše) lol

A sta se s postovima desilo ?

ja ne mogu da da uradim pasword reset, proverio sam za e-mail i kada hocu da odradim reset kaze mi da proverim da li mi je username ispravan

Hajd probaj ponovo i javi kako je prošlo.

nece, hoces li da ti posaljem podatke na pm pa pokusaj ti da vidis u cemu je problem?

Ja imam problem sa emailom, trazi mi security answer zato sto nisam koristio taj email bas dugo vremena, a nemam pojma koji je anwer :smiley:
Je l postoji drugi nacin da prebacim profil?

Pošalji i da rešimo. Baš me zanima gde ti zapinje.

Pošalji mi u PM koji email hoćeš da koristiš i prebacićemo te na taj.

Kratak info: Novi forum još ne radi, zato nemojte na njemu probati da resetujete passwords ili da se ulogujete. Biće poslato zvanično obaveštenje i uputstvo kada do prelaska bude došlo.