Finansijski problemi

Dobar dan,
Molim vas da mi objsanite neke stvari.
Dakle, ja imam xbox 360 RGH i zadovoljan sam, ali bih htio da probam xbox one. Kako sa RGH moze da se igra sve dzaba, onda mi je nekako nejasno , kako je moguce da za xbox one ne postoji neka alternativa, da ne moram da iskesiram 100KM za jednu FIFA-u ili NBA. Konzolu koristim za igranje Multiplayer igara u offline modu.
Jos jedno pitanje bi bilo , Da li je povoljnije kupovati fizicke kopije igara od ovih digitalnih kopija?

I na xbox one mozes da kupis igru i da se igra na 2 accounta znaci npr ti i drug kupite po pola i pikate ali ne znam tacnu metodu kako se to radi pa neka ti neko strucniji objasni, a digitalne kopije su jeftinije od fizickih.

Za xbox one kao i ps4 nema alternativnih načina za igranje igara ali postoje daleko povoljnije digitalne igre,game share i razne pretplate sa bonus igrama xbox live gold i ea pretplata

Ma uzmi EA Access i piciā€¦ Vidim da igras sportske igre, tako da je EA pretolata prava stvar za tebe. 55 KM godisnje je moguce izdvojiti :slight_smile:

Ili kupis PC i igras sve za DZ :smiley:

Nikada nisam razumeo ljude koji pored konzola uzimaju PC za gameingā€¦ :persevere:

PC za sve, konzole za eksluzive.

Nece ljudi da igraju u 900p na manje od 30fps MP. Kao vecina nas ludaka :unamused:

2 Likes