Fortnite

Veliki guru @gospodin_covek :smiley:

Ne bih* :confounded:

1 Like

Slavene I Nesho, ima li vas ovde?

Novukao se na PUBG, trebal’ mi još i ovog zla…

2 Likes

Inace, jesam li ja jedini koji neverovatno gubi zivce zbog ove igre? :smiley:
Tacno nekada sletim u kucu u kojoj nema nista, i lik dodje i naravno ubije me… Nekako mi nije fer :frowning:

Alt + F4

1 Like

Kad me ubiju sa double pump dodje mi da odem kod tog lika i ubijem ga bukvalno…previse je OP kombinacija i nije uredu da se to koristi…nadam se da ce nerfovati…
Inace sad pobedjujem jednom-dvaput dnevno

Hvala ti… Tacno nisam znao da je u tome poenta igre :smiley: :smiley: :smiley:

Nije fora…ne volim…igrao sam squad…solo…3v1 i ubio sam ih…bukvalno je double pump prejak

Epic Games has announced that it will be putting a stop to the double pump shotgun meta in Fortnite Battle Royale with the release of update 3.0.0.

For those who are unaware, in Fortnite Battle Royale the pump shotgun needs to be pumped before it can be shot again, leading to a very low rate of fire. However, switching to a second weapon and then quickly switching back removes the need to pump the shotgun, allowing it to instantly fire again. As a result, players have been running two, or sometimes even three pump shotguns to quickly switch between them for massive damage in a very short space of time.

1 Like

Znaci procenat pobeda ce drasticno da mi poraste :joy:

Ili će da čitamo o novim izgovorima zašto si izgubio :joy::joy::joy:

2 Likes

Napokon je neko skontao da je 60 fps must za kompetativni fps

1 Like

Ako neko hoce da igra (PC) ovih dana neka mi posalje pm. Nisam igrao 10ak dana, imam oko 250 gejmova i par pobeda.

Covek manijak :joy:

Dobili pre neki dan 3 zaredom, zato danas ovako…

1 Like
1 Like

Djordje fino ti poslazes ove u Fortniteu :slight_smile:

2 Likes

Pa snimi malo kad te opeglaju, da vidimo i drugu stranu medalje :smiley:
Ja sam ovako stekao utisak da si ti jedan od najboljih Fortnite igraca :slight_smile:
Edit: Nego jel postoji neki mod u Fortniteu da nema tih skalamerija sto pravite kule i tako te stvari? Odokativno mnogo mi se vise svidja od PUGB-a ali mi to deluje odbojno.

Ko bolje gradi, pobedice…sve je u tome

1 Like