XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Fortnite

igre
mac_os
pc
xbox_one
ps4

Fortnite volim vise na PC da igram nego na konzoli…grafika dupe i oko… ovde je jako blurovana slika…i stalno zbunje iskace pa se istripujem da je neko haha

Bas tako !!! Na One Xu je poput PCa :wink:

Pa skoro duplo jaca konzola. A najvise se vidi u Fortnite jer du napravili igru za konzole poput PCa…no limits
Razliku koju ces videti u Witcheru, battlefieldu itd je zanemarljiva…ako je uopste ima…ali vamo je osetno

Probao sam danas cross play PC sa XO X radi savrseno!!!

Fortnite je postao tesko g zbog suporta za k/m na konzolama…jbt ne mozes vise nikoga da ubijes,cir ce mi proraditi koliko me nervira

Kako ne mozes nikoga da ubijes?
Generalno ps ima bolju podrsku nego xbox

Ranije je bilo dosta lakse igrati dok nisu sredili k/m sada su to ispeglali i dobro sljaka ljudi te ubiju cim te vide.U kom smislu ps ima bolji suport od Xboxa?

Ps i pc dobijaju update u isto vreme, i generalno je igra uvek vise ispeglana na ps verziji.
A i na twiteru sam procitao da su se zalili
Sta ti je k/m?

Meni uvek skida update u isto vreme i ps i xo…Ne znam kako izgleda igra na obicnom XO ali mogu reci da je PRO vs Xo X brutalna razlika tj na PROu igra izgleda uzasno posle igranja X verzije… K/M tastatura i mis :wink:

XoX=PC
Ali i dalje preferiram dzoj…ne mogu ispred kompa da sedim

Koliko vidim uvode 60fps na konzolama a konkurencija se muci sa 30.

Ko uvodi 60fps?

Fortnite.

Pa ps4/pro vec postoji opcija za uncapped framerate…na pro ide i do 60

Dolazi na sve konzole, na ps4 i xo obican.

Epic is adding a 60 FPS option to Fortnite Battle Royale on consoles https://www.destructoid.com/epic-is-adding-a-60-fps-option-to-fortnite-battle-royale-on-consoles-487052.phtml

Onda ce na pro biti stabilnih sa ovom grafikom a obicnd konzole gube vizuelno zarad 60 fpsa…napokon normalan studio koji je ukapirao sta nam treba…
Dzaba pubg 4k na xox kad nije u 60 frejmova…

Nije ni u 30 :joy:.

Zbog cega ubacujes PUBG u pricu?
PUBG i Fortnite ne mozes da poredis jer je pubg dosta zahtevnija igra em je mapa mnogo veca em je graficki igra zahtevnija.
Na kraju krajeva mi bar igramo PUBG na Xboxu dok vi placete za PS4 verzijom ;)))

Ne placem. Nebi ni voleo da dodje na PS jer bi bio u 30 frejmova…igram na PC kao covek

Igraj i uzivaj nema potrebe onda da komentarises kako je igra losa na Xboxu.
Onaj ko voli igru igrace je u 30fpsa sa uzivanjem :wink:
Pubg sam poceo igrati kada je izasao na PCu sa 100+ fpsa i sada igram u 25-30 i to mi nije toliki problem jer je igra vec dovoljno spora na konzoli da tih 30fpsa nije neki problem.
Ako se na PCu igra kao covek kako se igra na konzoli? @Marko96
PC je kanta na kojoj ne mogu da uzivam u online igranju jer u svim popularnim FPS igrama vladaju citeri -.- …Samo sa PUBGa je banovano 1.5 million igraca.