Fortnite

Ja posle 2 dana igranja i dalje sam noobina u gradnji. Dok stisnem da izaberem oblik i materijal, vec lizem patos :smiley:
Btw najbolji rezultat mi je 4 ili 5 i to pukom srecom. Gledam partije, i skontam da vecina koja se dobro zasteka i ima sniper uglavnom zavrsava u top 10. A eto ja nijednom jos nisam naleteo na sniper, samo neke pumparice, pistolji i masinke. Neki saveti gde da pokupim sniper? :smiley:

1 Like

Pocni da gradis i imaces 80% vise pobeda. Al ne da gradis u vis…kao 99% njih…nego samo radi odbrane…kad vidim one likove odu 5 “spratova” gore…minigun i izresetam dole padne lik sa 20 helta…sta da mi radi? To kad vidim odmah znam da cu pobediti :joy:

3 Likes

Skinuo igru na PC danas i odigram 5 solo gejmova i svaki zavrsim u top 5 i okusam se jos jednom i osvojim… Lijep osjecaj :smiley:

Ja sam prve partije igrao tako sto odem skoro pa afk…iuvek zavrsim u top 10 :joy: mislio sam da sam dobar hahaha

1 Like

Ne volim toliko kampati ali ako se mora why not? Mada sam vise da se uleti negdje i puca sto cesto i radim…

1 Like

Ja igram dosta agresivno…nasao sam ekipu…doduse amerikanci, ali dosta agresivno igraju pa mi to odgovara…problem mi je vreme igranja :joy: al svejedno blejim do 3-4 ujutru tako da ono :joy:

1 Like

Ako neko ima invite, nek mi slobodno share :joy:

Moj drugar dok se bori sa trapom :smiley:

Tako to izgleda kad igraju pocetnici :slight_smile:

Na epic sajtu imaš da se prijaviš za invite za iOS. Može samo na iPhone SE, 6S pa na gore.

Kasniš…

Odgovorio sam marku koji je pitao da mu neko pošalje invite.

Iznad njegovog posta je link za prijavu :stuck_out_tongue:

Znam sve, al ne trazim link nego invite. Svako ko dobije invite dobija jedan gratis da podeli. Malo ljudi dobija invite, zato sam trazio…prijavljen sam sa 3 naloga :joy:

This week’s Fortnite Battle Royale update will introduce a new explosive item to the game

Danas sam uspeo da ostvarim najbolji rezultat. Bio sam dva puta zaredom treci.
Prvi put sam ostvario i najvise kilova u partiji, cak 3 :smiley:
Umalo da bude i bolji ishod, medjutim lik me skinuo snajperkom, alal mu vera.




Izgleda bolje nego PS4 verzija :joy:

4 Likes

kako si dobio invite

Poceli su juce sa salju invitove