Fortnite

Imam invite codove iOs, pa ko hoce nek se javi da mu sibnem

1 Like

Pozdrav ljudi, skoro sam kupio Xbox one i poceo da igram Fortnite, pa me zanima da li jos neko igra i da li je eventualno raspolozen za neki duo ili squad :smiley:

krenuo sam da igram ,ali imam nekih 10 partija zadnjih 3-4 se vrtim u top 10 ali samo po 1 ubistvo ostvarim. ali sta je tu je izgleda da nije igra za mene :smiley:

Moras jos da igras da bi rekao da nije igra za tebe

1 Like

da , ali se nemogu forsirati na samo nju , u tome je fora.

Prica se da ce taj Fortnite na Switch pa cu da vam se pridruzim :slight_smile:

1 Like

Zar bese nemas PS4, ucinilo mi se po komentarima na emugalaxy-ju?

Haha ma ja se tamo samo malo salim za tvrdim jezgrom Sony fanboja :slight_smile:
Imam u planu PS4, tj vec sam skupio pare ali se dvoumim da li da uzmem hakovanu ili da budem posten gejmer :slight_smile:

Čovek radi sve napoačke - igra legalu na Nintendo-u gde je sve skupo, a hoće hack na PS4 gde možeš obrnuti igru za par stotina dinara :smiley:

3 Likes

Nisam gadljiv na hack i emulatore ali ako mi ti objasnis kako da se na Switchu igram ilegalno ustedeces mi mnogo para. Naravno nista mi ne znaci hack bez onlinea, dok je kod Sony-a drugacija situacija jer me tamo iskljucivo singleplayer ekskluzive zanimaju :slight_smile:

1 Like

Pobogu zasto bi igrao Fortnite na Switchu, PS4 je mnogo mocnija konzola sa neuporedivo vecim brojem igraca. :slight_smile:

Za sada je najbolja opcija oba legalno a PS4 gaming nije toliko skup ako prodas nalog nakon sto predjes.

Nešto se šuška po netu da bi hack za Nintendo mogao da se pojavi u narednih par meseci za sve verzije firmware-a, tako da i ja tu držim palčeve. Čim se pojavi, javljam.

Izvinjavam se za off-topic.

1 Like

Jbg imam blejacki posao, a PS4 ne moze da stane u dzep :slight_smile:
Zar Fortnite nema cross podrsku za sve platforme?

@Zoorulee To su sjajne vesti. Mislim da u tom slucaju Switch ide lagano prek 100 miliona. Mnogo gejmeri, pogotovu tvrdokorni Sony igraci, se izjasnjavaju da ce kupiti Switch samo ako bude hakovan, sto je za Nintendo sjajna stvar. Nintendo ce zaraditi stotinak eura na ljudima koji prakticno nikad ne bi kupili njihovu knzolu, plus sto se dize popularnost same konzole. Meni taj hack ne znaci nista bez onlinea ali ce mnogo znaciti ljubiteljima vrhunskih singleplayer igara :slight_smile:

Ima, osim izmedju xbox i ps. Sony nece…

A mobilna verzija ne podrzava cross?

Podrzava

1 Like

Zbog bezbednosti svojih korisnika :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

2 Likes