Fortnite

Znaci prica o mnogo vise igraca na PS4 platformi ne pije vodu jer se radi o cross igri :slight_smile:

Konkurenti su jedni drugima. Zar nije logicno da nema cross playa?

Nije logicno ali je lep gest prema igracima, pogotovo u igrama koje imaju manjak igraca. Ne vidim kako bi tako nesto moglo da nanese stetu bilo kojoj platformi. Cak i da ima stete treba to jasno da kazu, a ne da budu licemere koji tu odluku pravdaju bezbednoscu igraca…

Fortnite ima visak igraca :smiley:
Elem, da, bio bi lep guest, igracima bi se to dopao sigurno…
Bilo je i price da ce pustiti cross play…

Nije logicno, svi hoce samo oni nece. Slicna prica ti je i sa ea access.

Malo sam se nespretno izrazio jer nikako nisam mislio da Fortnite ima manjak igraca, dok recimo imas neke manje online igre koje hronicno pate od nedostatka igraca i taj cross play bi bio prava stvar. Eto recimo igram NBA Playgrounds i nekad ne moze da ti nadje protivnika, a kad ga nadje cekas po 10 minuta. Ima tu mnogo problema, pa bas nema neke logike ukrstiti igrace koji igraju sa controllerom i one sa misem, to je bukvalno borba macke i misa, dok je u Rocket League cross play prava stvar…

Jel uazes neki kes u igru ili mozes da budes glavni baja za dz?

Zato ti nemas para za normalan astal :grin:
Salim se malo, u svakom slucaju pohvalno je kad neko da kes za nesto sto igra toliki broj sati. Moj kolega igra godinama WoT, a ni dinar nece da da :grin:

Yup, slazem se. Epic je video potencijal i prebacio ceo Paragon tim u Fortnite!
Veoma zarazna igra, ja jos igram PVE iako je malo vec dosadio. Drzi me to sto dobijem svaki dan po 50-100-150 V-Bucksa koje trosim na Battle Royale :smiley:

Zasto nosis dva AR riflea??

AR je useless
Jako slabo ga koristim
Ja uglavnom pump+smg+snipe i heal/shield
Gledam uvek da dodjem na build off nego da se zajebavam sa velike daljine jer se masa dosta izgubi kad izgube high ground i nema im spasa onda…
Nikad ne smes dozvoliti da budu iznad tebe

Vpn resava problem.

Igra puštena za sve dan posle posta :smiley:

HAHAHAHAHAHA lako je vama kada igrate na 200 fps xD .Ja igram na 30-40,od kako je pocela nova sezona fps dropa na 4-5,sve low jos po mecu imam oko 6-10 killova.Cudo :slight_smile:

Ne igram fortnite ali igra moj brat pa sam se odusevio kad sam video da su dodali shoot dance (hype) i onaj drugi, ko prati hip hop kulturu zna o cemu pricam.

Nema veze to sa novom sezonom. Igra je odlicno optimizovana…jedna od boljih igara sto se tice optimizacije

Pa dobro ali zasto sam mogao da je igram bez dropova pre nove sezone,juce za vreme sezone 3 je sve bilo ok,sad stalno neki dropovi?Znc ono izbriso sam igru…Bas sam na ista mesta sletao da vidim da li cu imati dropove kad ono nmg kontrolisati lika koliki dropovi pa se sve vrati u normalu na 40fps pa opet… P.S Znam da mi je los komp,ali nisu bili dropovi to sigurno!

Pa desi se da nekad bude dropova, nekad su i serveri preoptereceni pa se zna desiti da zalaga, cak i najpoznatiji twitch strimer Ninja ima freezove ponekad u igri ali uglavnom nije strasno i ne desava se toliko cesto.

Ja posle svakog update-a na svojoj 1060GTX grafickoj imam par sekundi pad u frejmovima.
Verujem da graficka kesira podatke tih prvih par sekundi i to je to. Prilicno optimizovana igra…

@M41E - verujem da si naisao na neki prime time i da su im serveri “stucali”. Ne odustaj od igre :slight_smile:

Dodao.
gojas,
pa ako jos neko hoce neka me doda…
Ne igram cesto ali zato kad igram gubim :stuck_out_tongue: