Forum propo

Hej ljudi,
Imali smo (a možda i dalje imamo lol) problema sa forumom. Server se nešto pokarabasio i sada ga Nemci oporavljaju. Tako da je možda sve ok a možda opet padne.

Update:

Sve je ok!

UPDATE 2

Forum je opet bio nedostupan ali ovog puta namerno pošto smo upgradeovali server.
Hvala što nas trpite!

1 Like

Meni tek sad proradilo.

Da, pre 15 - 20 minuta je došao sebi.

Ali naslov “Forum propo”. Znaci placem. Ne znam ni zasto mi je toliko smesno. :joy::joy::joy:

1 Like

Lol! Nikad sebe ne treba shvatati previše ozbiljno. Tako je kako je :slight_smile:.

1 Like

Možda što se politika zadnjih dana često promoviše pa smo postali interesantni nekim krugovima ?

Ma kakvi. Ja mislim da je ova vlast toliko smotana, da im i pošalješ link prema nečemu što je oPAsnO da oni ne bi ni znali to da otvore. Previše mislimo kako su pametni, kad realno imaju intelektualni kapacitet jedne pečurke. Ako bi se neko tamo u VTK, BIA ili šta već bavio jednim gaming forumom, onda su to debili najveći. Eto, i to sam rešio. Samo da forum ne pada :smiley:.

Zajebanciju na stranu, server je u Nemačkoj, 8GB RAM memorije, 200GB SSD, na papiru sve deluje cool, ali se nešto zabagovalo kod njih i onda dok se rešilo, prođe više vremena nego što bi trebalo. Čak smo uključili da se backup foruma prebacuje na Amazon S3 storage kako bi zauzimao manje mesta na disku. Prosto, nekad se dese stvari van naše kontrole.

3 Likes

Ma šalim se,iskreno mnogo je veći protok informacija preko mreže pa je moguć zastoj više mi smeta kad pijem kafu a nema foruma da popunim užitak

1 Like

Ja vec dosao spreman da branim cast foruma.

6 Likes

:heart:

UPDATE 2

Forum je opet bio nedostupan ali ovog puta namerno pošto smo upgradeovali server.
Hvala što nas trpite!

5 Likes

Hvala i adminima što nas trpe :wink:

3 Likes

Sto bi jedan rom iz mog kraja rekao…

Dosta sam se ja strpavao :smiley:

1 Like