Forza Horizon 3 je sada u Gold statusu + Halo Warthog je dostupan u igri + Recommended PC Specs

Ljudi koji imaju internet leze na parama? A pre-oredrujes FH3? Svasta

  1. Cekas snizenja.
  2. Ako vec “uzimas” net od komsije, onda koristi pc, pa sa pc-a napravi hot spot koji ce Xbox da hvata… Ali ces imati milion muka… Greska, milion muka je blaga rec…

imam ps4 al mi se zbog forze i gearsa uzima i xone i to opasno :smiley:

Ja se nikad nisam pokajao sto sam uzeo xbox 360, i to se nisam pokajao zbog samo jedne igre- Forza Horizon. Po meni najbolja racing igra ikada napravljena. Drugi dio tu i tamo, daleko ispod prvog makar na 360 konzoli.

Rado bih igrao FH3, to mi je jedina igra zbog koje bih kupio One. Ali to se nece desiti, ne vidim smisao toga ako vec imam ps4. Proslo me to da moram imati sve konzole, nekako mi iz godine u godinu odgovara da igram sve manje, tj da svodim sve samo na igre koje volim. Sta da radim sa tolikim konzolama i igrama, ne stizem ni ovo sti sam vec nabavio da odigram.

Ali rado bih igrao FH, to stoji.

Vidi, ako već razmišljaš, za ove pare stvarno treba da uzmeš, moj savet samo… Teško da za te pare možeš uzeti bilo šta pametnije :slight_smile:

x360 mi stoji sa strane dosta sam ga igrao a ne mislim da se kajem sto imam ps4 nego bi bilo dobro posto sam presao svake gearse i prvo horizon drugi mi na x360 nekako nij legao

FH3 je igretina! A verujem i Gearsi da su. Pored toga sigurno ce biti igara koje ce opravdati cenu od mizernih 240e.

ja sam sebi zacrtao cim se uhvatim nesto jos para pada i xone :smiley:

To je to sad napokon znam do čega je da nije baš do moga računala

A evo i jedna sretna vijest TheEnterpriseDaily.com is for sale | HugeDomains

Ljudi el može pomoć? Ovako el zna tko kako spremiti save game od FH3 i kako navedenu igru prebaciti na drugu particiju a da pritom dizanja svježeg windowsa mi windows prepozna igru i da mogu nastaviti igrati tamo gdje sam stao znači da mi ostane save game?

Svi save-ovi su sacuvani u cloud, tako da i nakon reinstalacije ces imati svoj save kad udjes u igru. Tako je bar na XO, a s obzirom da je to sad isto, tako je i na pc 99%. Nek me ipsravi neko ako gresim.

E a to ti ne znam konzole i PC imaju svoj način spremanja savegame-ova valjda će netko znati tj netko tko je bio upoznat s time.

Lepo ti je rekao, sve se cuva u cloudu. Zato i mozes nastaviti tamo gde si stao sa XO na PC i obrnuto

Čekaj malo el to sve je pohranjeno na mome microsoft ili OneDrive računu?

Ne, nego na pravom oblaku je pohranjeno :slight_smile: Vezano ti je za account s kojim si kupio / igrao igru, kada se ponovo ulogujes vratice ti se save…

A kakvo je stanje sa igrom nemam volje opet čekati 48h da mi se igra skine dali će i ona raditi sa druge particije samo to me još zanima?

Jao boze samo je skini i igraj…radice ako imas dovoljno dobar komp

@Marko96 da lako je tebi pričat koje sam ja muke imao to ni sam bog ne zna pa skino bi je kad bih imao download barem 5-10mb/s

Ali kakav ti odgovor ocekujes od nas?

Mozda bi bilo najpametnije da neko od nas kaze njegovom komsiji da mu on maznjava net. Tako ce morati sebi da uzme net, i onda ce skinuti bez problema :smiley:

2 Likes