Forza Horizon 3 je sada u Gold statusu + Halo Warthog je dostupan u igri + Recommended PC Specs

Ja sam cuo razne probleme, ovde procitao gomilu gluposti, ali ovo zapomaganje i kukanje nisam cuo ni od dece koja su u vrtucu…

I kao uvijek kada tražim pomoć ili savjet od drugih. Pola foruma zna biti gore od sve djece u vrtiću ili u prvom osnovne meni bolje da je neko dao pištolj da se ubijem otkako sam se regao tu vam sve smeta pa šta onda koji klinac me kritizirate ako vas živciram ja ili moja ‘‘glupa pitanja’’. No netko će se siguno javiti pametniji i normalniji. Mi balkanci se uvijek ističemo po debilnom i pomalo neozbiljnom ponašanju kada sam ja nekoga blatio i kritizirao? ama baš nikad ja nisam takav ja ću svakome pomoći pa makar to bilo najjgluplje pitanje ali ja ću mu dati pozitivni odgovor bez obzira na pitanje kakvo god bilo. Kada vidim da sam zasipan sa svih strana negativnih komentara na ovom forumu glava me zaboli a ustvari šta se ja vama imam dokazivati bit ću pametniji i smireniji od vas pa se neću obazirati i nervirati na bespotrebne gluposti. Nisam toliko glup da ne znam rješiti problem na sreću imam njihov forum pa ću se tamo raspitati. Neko vrijeme neću biti tu tako da odmah možete odahnuti snaći ću se ja za odgovor. Eto ja sam s vama završio.

Ih, ti ode sad daleko, nije nikom namera da se ti osecas lose, ali postavljas sva ista pitanja i zalis se. Bolje samo malo sam istrazi ili probaj nego sto cekas resenje od nekog drugog. I sta god da je, resice se, polako. Eto za save znas kakva je situacija, za particiju malo pogledaj po netu ili probaj.

Šta čovjek mora da hebeno napravi jučer stavljen svjež windows i poskidao neke updejtove i sada ne mogu preuzeti igru nisam ja džabe platio 70e za ovo sranje od igrice i da ti na kraju kažu da nije na raspolaganju. E ovaj put ne zamaram vas zbog gluposti skidao sam neki veliki updejt ali ne znam el je to onaj anniversary updejt ali mislim da je to taj updejt koji je potreban za instalaciju FH3 jer za njega mi je trebalo prošli put isto dugo vremena da ga instalira.

To je poznato kod M$ opcenito(ne samo PC) i kada je XO u pitanju…jos si dobro i prosao samo 70e su ti maznuli…Uglavnom moj savet ti je da zoves podrsku pa se “malo” sa njima zezas.

Ma evo uspio sam nekako nije mi se dalo s njima natezat to je bio bug neki ali sve do restartanja sustava je on još neke updejte instalirao izgleda da je falio taj anniversary update koji se je vjerojatno prilikom ponovnog restartanja sam instalirao i sada je na sreću dobro. I zapazio sam da se server ne ruši više kao na prvi dan kada je igra izašla tada sam se patio 3 dana da je skine do kraja jer jedno 20 puta mi je pucao download i morao sam od nule skidati sada toga nema jer nije im server u full loadu.

Stvarno nisam kao bat @pleja pa da mi smeta svaka gramaticka greska :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes: Ali ovo je stvarno haos… Daj covece, bar malo se potrudi u pisanju… Stavi nekad zarez, tacku… Nisam imao snage da sve procitam, kako zbog sadrzaja tvojih objava tako i zbog nacina na koji pises :dizzy_face::fearful:

Kada vam se otkljucava groove music playlist na xone verziji? Sve sam uradio, prebacio pesme preko onedrive, samo da mi se u igri otkljuca, i dalje je sivo, tj ne da mi da prebacim…

Džabe se trudiš moraš se preplatit na premium verziju ako se ne varam da ti radi muzika u pozadini dok gejmaš a mjesečna rata ti je oko 20-30$ i ja sam isto mislio da je free ali vraga mog. Koja je poanta u tome gdje još te oderu za najjobičniju pišljivu igricu i još moraš dodatno platit ako misliš slušati muziku

Ne bre ima preko groove-a ako pustas svoju muziku, samo ja se igram na One-u, upload-ujes na Onedrive i samo preko groove na xboxu ih pustis i radi u fulu, al dok se otkljuca mora nesto da se predje, a ne znam sta…

Pa nemaš šta otključavati za groove. Pa i na groove mislim jer jedino on radi za igre da ti svira tvoja muzika u igri zato se moraš preplatiti na uslugu da ti radi samo to i košta tako da ti se ne isplati

Vratio sam se igri posle dva meseca i mislim da je ovo jedna od najboljih driving igara koje sam igrao. Taj osećaj da u igri nijednog trenutka ne gubim vreme i da uvek ima nešto da se uradi je fenomenalno. Malo sam se igrao sa pravljenjem nalepnica i sređivanjem automobila. Na to može da se potroši gomila vremena. I onda naravno sve to da se uslika u foto modu, koji je mini igra za sebe.

1 Like

Zato ja vecinom-vecini slucaja bezim od toga, bas radi ovoga :point_down:

Ma da je lepo ukrasiti svog ljubimca, kada se s vremenom otkrije koji je taj medju morem/brdo automobila :slight_smile: .

A sto mi fali jedna ovakva igra na PS4. Ima driveclub ali to mi je vise onako, kao klot forza. ovakav smek voznje definitovno fali sonyju. Levi bubreg bi dao za PS2 era Burnout :slight_smile:

Pozz svima evo mene opet nakon dugo vremena e ovako situacija je ovakva? Prije par dana sam uzeo Xbox ONE i pošto imam FH3 kupljen u digitalnom obliku i on mi je na PC-u instaliran ali rješio sam grafu i procesor tako da je preslab da pokrene horizon 3 e pa me sada zanima kako da ja skinem FH3 na xbox? otišao sam u store i našao igru ali nisam imao prikazanu opciju za download pa me zanima šta trebam uraditi da je mogu igrati na xbox ONE-u.

HITNO TREBAM ODGOVOR

LJUDI POMAGAJTE :confused:

Uloguješ se sa accountom na kome ti je kupljena igra i pojaviće ti se u game library-ju. Odatle skineš i to je to.

nije se pojavila :frowning: dali moram obrisati igru sa računala pa da onda prepozna xbox igru?

Nema to veze. Ako je account taj sa koga je kupljena igra mora da se pojavi.

a ebat ga neće i neće me nemam baš sreće a na računalu je instalirana da je možda obrišem? možda ima ograničenje da se ne može igra djeliti na 2 različite platforme