Forza Horizon 3 je sada u Gold statusu + Halo Warthog je dostupan u igri + Recommended PC Specs

Ja se nadam da ću moći FH3 pokrenuti na max detaljima imam 8gb (uskoro nadogradnja na 16gb), GTX 780 3gb (novija verzija 20% jača od referentnih verzija), i5 3570 da čujem mišljenje može li ova moja drlja od kompjutera pokrenuti forzu na ultra postavka na 1400x900 rezi s obzirom da imam monitor star 6 godina.

Mislim da hoce zbog rezolucije

To bi bilo super samo gdje da nađem link za preorder ja na guglu naveden PC verziju oni mene preusmjere na xbox verziju igre a šta će meni xbox verzija igre kada mi treba za PC. No ako ništa drugo bio bi mi koristan neki link ako zna netko gdje napraviti prednarudžbu za FH3 cd key ili DVD mada mi je isplativije DVD obliku ne trebaš barem skidati 50gb igre ovako imaš na 6-7 diskova i to je to.

Nema DVD verzija, samo online. Moraćeš da skidaš 50GB.

Ohhhhhhh koja glupost kako mrzim igre u digitalnom obliku. :disappointed: El si ti svjestan toga da ja imam najgori net u mom kraju download mi je 512kb/s to mi neće skinuti ni do božića. Bože al ga oni kompliciraju sad znači neko kad ruši windowse i stavlja nove on mora opet nanovo skidati bilo bi dobro ak su već to tak napravili da se cijeli folder igre može prebaciti na drugu particiju i da ne moraš skidati cijelu igru ispočetka znači samo da se igra updejta preko launchera kao npr WOT i ostale online igre. El ima preorder na G2PLAY ako znaš?

Boli njih dupe sto ti skidas 512 kb/s. Oni skinu igru za 3h…o vise im se isplati digitalna verzija (nema troskova rezanja, pakovanja i dostave, a pritom prodaju po istoj ceni)

Ja sam gledao video gde lik skida Halo MCC brzinom od 85mb u sekundi…

Google fiber verovatno. Ja sam prezadovoljan svojom brzinom…meni skida 5-6mb/s. Daleko je ispred proseka

I ja sam ga dobio, pre nekih 5 dana :slight_smile: .

A ko ga šiša valjda će ga skinuti za tj.dana. Meni nije jasno šta ovi debili iz forze nisu stavili link vezan uz preorder za PC verziju a ovi iz xbox-a samo što ne iskače iz paštete svuda se pojavljuju mene zanima PC verzija ne xbox lako za ove što imaju xbox oni mogu kupiti FH3 u DVD obliku ili kao cd key downloadati igru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nisam siguran, ali zar nije i Forza deo Play Anywhere programa, gde kupiš igru za Xbox, a dobiješ i PC verziju?

Da jeste. Pogledaj igru na amazonu pise xbox one i windows 10 za potpuno istu verziju.

Da pripada xbox play programu
Kupiš igru za xbox one veže se za nalog i možeš sa tim istim nalogon na win 10 odmah da igraš(uz odgovarajucu konfig. Naravno)
Tako su rekli e sad u praksi kako radi…

Don Matrik bi rekao da MS ima proizvod za tebe i zove se Xbox 360. :smiley:

Salu na stranu, zelim ti da brzo to resis, spor internet je u danasnje vreme kao nedostatak struje ili vode. Mislio sam da cu da poludim u Grckoj ovih dana, jer je u selu gde sam odseo u podnozju Olimpa (Leptokarija) katastrofalan internet. Bar ovaj sto daju gostima po apartmanima i kaficima. Mislio sam da cu da poludim. Kakvo olaksanje kada sam usao u Srbiju, i ukljucio svoj lepi besplatni 4G preko telefona… A kuci tek da ne pricam.

1 Like

A kako znate ako piše da je za Xbox da je za PC el posjeduje tko navedenu igru pa da mi može to potvrditi da nebi ispalo sad pljunem 400-500kn bezveze za igru a ono nije kompatibilno. Ma nemoguće da radi i na PC-u jer Xbox One koristi blu ray medij za koji treba imati blu ray čitač da bi mogao uopće očitati bilo koji blu ray medij iliti DVD. Dečki na to se niste sjetili a to je zbilja onda pušiona ako je tako znači ode još 500kn za blu ray čitač hmmm želim očajnički je zaigrati a ovo kad sam se sjetio da xbox koristi kao PS3 i PS4 blu ray medij baci me u očaj i tugu. :frowning:

Čoveče, šta ti nije jasno? Nema disk za pc, nema bluray ni dvd, samo digitalno. Kao i za 80% igara na pc. Kupiš digitalnu verziju i imaš i za Xbox i PC. Skineš i igraš. The end. U svakom slučaju moraš da skidas i to ne možeš da zaobiđeš. A upravo gledam na Windows Store ti je igra za pc ako se bojiš iz nekog razloga da će biti problema.

Ok ako je tako onda oke koja bezvezarija još nisu usavršili da bude igriva i na PC-u jer našao sam demo jučer i odem na xbox profil u igre za konzolu ima demo ali za win 10 nema :frowning:

Zato što nisu hteli da naprave demo za PC. Zašto? Jer im se može. Ali kako ti onda znaš da nije igriva na PC? Jer nema demo?

Joj bre ljudi, ako vam je receno da radi onda radi.

Kupio sam Killer Instinct Season 3 jos pre koliko meseci na xbox-ovom sajtu, u momentu sam sve dobio i igrao iskljucivo na PC-u. Ako je multi platform sa tim “play anywhere” naslovom onda ce biti i za PC

Ako ne znas hoce li ti raditi @Fifa91 strpi se dok ne izadje demo za PC verziju, do tada imas Forzu 6 Apex da probas ako mislis da ne moze tvoj PC da izgura.

Demo za PC ce biti izbacen posle izlaska full igre znaci od 27 pa na dalje.Ukoliko kupujes digutalnu veriju igre radice ti i na PC i na XOne-u.Ukoliko kupujes fizicku verziju igre radice ti samo na XOne-u.