Forza Horizon 3 je sada u Gold statusu + Halo Warthog je dostupan u igri + Recommended PC Specs

Sam MS je izjavio da ko hoce da vidi kako ce mu raditi fh3 nek skine forzu motorsport apex za pc. Kazu da im je apex sluzio da naprave sto bolju pc verziju.

Ne mogu preuzeti igru to možda mi neda zato što imam win 7?

Ma nemam ja šta probavati F6 APEX ako mi radi GTA 5 na ultra postavkama svi parametri na ultra sve živo i neživo na ultra i novi tomb raider ako vrti također na ultra vrtit će i FH3 bez beda :slight_smile:

Windows 10 je obavezan za Forrzu. Dok ne stavis desetku nista od igranja forze na PC-ju

Vrti i meni, pa mi je Apex seckao

E to sve ovisi koje specifikacije imaš ako je manje od preporučenog možda zato lagga vidjet ćemo možda neće mi štekati ja se nadam. Ako trza i dalje onda nisu dobro igru optimizirali vidjet ću sve kad windows skinem i instaliram pa ćemo vidjeti kako se moj PC nosi s tom igrom.

Meni isto tako nije radio bas najbolje. 8-core procesor, 7970 3GB. Kada sam to uporedio sa savrseno glatkim fps-om na XO, pomislio sam da tako ne bih igrao ni besplatno, i obrisao igru. Nije toliko lose, ali dinamicki detalji su me stalno nervirali. Na XO je uzivancija, super glatkih 60fps, zakucano. Konzola ima svojih prednosti. Pritom deluje mi nekako grubo na ekranu monitora, aliasing se bas primeti, dok TV pegla ivice i cini prikaz meksim.

Doduse, danasnje konfiguracije su vise nego sposobne da poteraju i Apex i FH3 sa maksimumom detalja bez ikakvih padova framerate-a, ali to bi znacilo upgrade od par stotina evra.

Za to ne znam jer ga nisam skinuo danas ću ga staviti skidati pa ću vidjeti kako mi se ponaša ali mislim da nebi se trebala grafa patiti jer moja je malo novija od tvoje a i NVIDIA baš ima taj veliki potencijal za igre ne znam kako bih ti objasnio optimiziranije su i bolje u nekim stvarima nego AMD kada ga skinem i instaliram javim trenutno stanje ako ne bude trzalo na 1440x900 onda znači da je moj komp FH3 ready :slight_smile:

Forza 6 apex ima pregrst opcija sto se tice video podesavanja, treba provesti neko vreme i siguran sam da cete moci pokrenuti igru na tih stabilnih 60fps-a. Ima i na digital foundry-u video gde su merkali podesavanja svakakva.

Apex im je bio tako reci test za FH3 i jedino sto nemaju spremno je izgleda SLI / Crossfire podrska i Gsync / Freesync, sve ostalo moze da se sredi.

Pitah Fifu91, da zajedno uzmeml fh3, po pola… Medjutim, kako me momak ne poznaje, boji se da cu ga nesto zeznuti :slight_smile: Postoji li uopste mogucnost da nekoga “zeznes” i postoji li mogucnost da se igra uzme po pola sa nekim? Odnosno, jel obavezna sinhronizacija izmedju XO i PCa?

A čuj bilo bi dobro kada bih imao love da upiknem još jednu GTX 780 u SLi mod ali treba imati 200-250eura za jednu takvu mrcinu hehe :wink:

Naravno da postoji mogucnost da zeznes…on ti uplati 30e i ti kupis igru na svom nalogu i cvrc on ostade bez igre. On igra na PCu, dakle save game se sinhronizuje non stop, ne biste mogli igrati razlicite saveove, dok ti igras na xo on ne moze na pc

Pa zato ja i nisam htjeo jer jednom sam kupio prije nekoliko godina BF3 PREMIUM od lika imao ga mj.dana i na kraju lik promjeni password i ostadoh ja zakinut za 30eura tako da @von_Brcoos nemoj se ljutiti imam loša iskustva sa ljudima nisam stvarno za to a i čuo si šta ti @Marko96 kaže.

Ja cu za sigurno probati demo, i najverovatnije cekati neki sale za ovu igru. Nesto mi se ne daje 60e sada, nadam se da ce neki od Black Friday-a imati snizenje za FH3 ili makar tamo pred 2017.

Instalirao win 10 ali nisam još skinuo drajvere od grafe odem u microsoft store ulogiran i da preuzmem FORZU 6 ono mi piše ispod igre ako mislim koristiti igru da moram imati uređaj sa više mogućnosti pa WTF šta je ovo? el to ima veze što nemam još drivere instalirane jer mi se još skidaju pa zato neće da prepozna računalo ili šta već sam lud ne znam šta da radim :frowning:

Treba ti 64-bitni windows 10 operativni sistem ako ga nisi instalirao.

Ako nije do toga, moguce je da je do drivera. Ako nije ni to… nemam pojma onda sta moze biti ( mozda ti je potrebna neka komponenta npr vise ram-a ili bolji CPU / GPU ).

Onda u sustini je to i glupa fora… Ne znam ko bi pored XO igra na PCu… Pored kontrolera u rukama, zavaljen u fotelju ili trosed i igrati na TVu od 50 inca, da covek sedne na stolicu i pogrbi se zbog misa i tastature, pred monitorom od 20 inca :slight_smile:

Verovatno je neki drugi cilj, ali njihova ideja je po mom misljenju totalno bezvredna :slight_smile:

Ko te sprečava da povežeš pc sa tv-om i da uzmeš da igraš preko gamepada?

1 Like

E moj prijatelju ja sve bez hebemti vrtim čak i sa teško modificiranom grafikom za GTA 5 pokreće na ultra.

MSI Z77A-G43 GAMING, Intel i5 3570 3.4-3.8Ghz, GTX 780, 8gb DDR3 (kroz 1-2 dana nadogradnja na 12 ili 16gb rama)

Pa zar ti trebam više šta govoriti što se tiče ove konfe mislim da je svaka riječ suvišna :stuck_out_tongue:

Drugi cilj je prelazak na win10. Ljudi koji imaju ps4 i win 7, ce instalirati win10 zbog forze, halo i sl

1 Like

Update drivera za grafičku ili drži page up dugme na tastaturi i pritisni quit kada ti izadje ta poruka.