Forza Horizon 3 je sada u Gold statusu + Halo Warthog je dostupan u igri + Recommended PC Specs

Ne kužim baš imam zadnje drivere za geforce ali nešto piše za neki update windows 10 anniversary update možda mi zato neće zato što mi fali taj update?

Ako ti kaže da ti treba onda instaliraj taj anniversary update.

Konzola je konzola, i za mene pc nikada nece imati draz koju ima i konzola :wink:

Ma traži updejt 5min čovjek bi posjedio dok nađe windows taj update i još imam problema sa drajverima za zvuk danas me nešto neće ova desetka uvijek nekih problema s njom sedmica rulza i uvjek će biti bolja od desetke al šta je tu je sve zbog FORZE :smiley:

1 Like

Da treba ti anniversary update, bukvalno je must have ako hoces da skines igru.

Pa da to sam i ja mislio reći neka glupost koja nema veze s vezom al dobro iovako to moram imati skinuto jer neće mi sigurno htjeti raditi i FH3 bez toga. Koliko vidim oni koji su napravili preorder neki već i naveliko od jučer igraju na PC-u wooow :smile:

Ima jedino veze da MS hoce da updateujes windows konstantno, mi ( windows 10 korisnici ) smo im beta testeri sada, a najbolji nacin da nateras ljude da predju na update je da zakljucas igre dok ne skinu update.

Odosmo mi u offtopic debelo :sweat:

Ti od juce igraju Ultimate ediciju od samo 100$.

1 Like

Napokon mi se skinula forza 6 napokon ju zaigrah mogu vam reći da sam prezadovoljan kako vrti i još ne mogu doći sebi da moja GTX 780 odlično obavlja posao kad se tiče jako zahtjevnih igara 60FPS lock na HIGH detaljima i rezolucija 1680x1050 sve je detaljno u milimetar sviđa mi se znači spreman sam za FH3 jupiiiiiiii :slight_smile:

I moj XO je spreman. :smiley:

Kako si Forzu 6 na kompu igrao? Jesam ja nesto propustio kod Xbox Play anywhere?

Apex verziju.

Može jedan savjet prije 2min sam kupio FH3 standard ediciju ali nemam je nigdje prikazanu niti spremnu za download. Dali to možda podrazumjeva da će tek od sutra biti igra dostupna pa da ću je sutra moći skidati.
Malo sam noob za ovo pa ne znam kako to ide preko microsoft storea a kad odem na store i na igru piše da sam igru kupio ali nemam je u library još pa me to zanima

EVO PROBLEM RJEŠEN NAŠAO SAM IGRU I STAVIO JE SKIDATI TREBA SAD CIJELU VJEČNOST DA SE SKINE HAHA :stuck_out_tongue:

prosledjujem info od Bojana sa benchmarka

[QUOTE]Za one koji hoce jeftinije da prodju, mogu da uzmu igru na singapurskom store-u.
Izadje negde oko 45e (70$). Direktno placanje ne prolazi, tako da je potrebno kupiti 2 gift carda (50+20).[/QUOTE]

Jel probao neko ovaj singapurski metod? Gde uopste naci singapurske dolar kodove?

Ja sam citao da kartice ne prolaze, a gift kodovi su vezani za regiju tako da mislim da ce morati novi acc blanko pa sve na singapur.

1 Like

e pa to ne valja ako je tako… ali ja sam tako menja region UK/US, i rade igre na oba regiona?

MS je omogućio da se menja regija profila jednom u tri meseca preko sajta, pa ako zapne, uradite to. Ali, koliko se sećam, neko je pričao kako je na Xbox One dovoljno da se samo promeni region u podešavanjima i da tako može da se uzme bez dodatnog cimanja. Možda je tako nešto moguće i na PC Store.

Ja menjao non stop preko konzole i nije bio problem… sa UK na US i obrnuto… nesto podesavao. Tako da ne kontam bas to ogranicenje. Mozda je ogranicenje samo za promene preko sajta, ne znam.