Forza Horizon 3 je sada u Gold statusu + Halo Warthog je dostupan u igri + Recommended PC Specs

Da, govorim preko sajta. To je bilo još pre Xbox One i Region Free, možda se nešto promenilo u međuvremenu, nisam imao potrebe za time. Valjda možeš lokalno da se zavitlavaš oko toga na PC, kao i na XO.

1 Like

Joooj ljudi šta komplicirate nemojte ni pokušavat kupovat sa tam nekih sumljivih stranica trećeg svijeta u nekom slučaju je bolje dati 20$ više pa kupiti FH3 sa microsoft storea kao ja tamo je najjsigurnije i u roku minutu možeš već staviti igru skidati. A da vam padne cijena igre to neće još ni nagodinu eventualno kada bude bio black friday ali to će biti cijena manja možda 10-15e i to je to tako bih barem ja napravio da sam na vašem mjestu a dalje u dalje dublje rasprave ne želim da se petljam samo kažem prijateljski savjet. Bolje nekad platit više pa znaš da imaš da te nisu zakinuli dok čekaš da ti kod pošalju na e-mail._

Ovo je kupovina kodova sa zvanicnog MS store-a u Singapuru.

Kako stoje stvari sa piratima za PC na igrama koje su Play Anywhere?

El je itko upoznat sa FH3 problemom prilikom skidanja da kad pauziraš download da on opet ispočetka skida kao da ništa nije bilo a uzima mi prostora sa C particije šta da radim više poludit ću ovo nisu istine pa ne mogu ja ostaviti računalo da mi 20h radi samo da bih skinuo šugavih 48.43gb :rage:

Heh. PC Gaming.

Pojma nemam sts se desava. Pusti ga da zavrsi, nemoj da pauziras. Nema druge.

@Marko96: zaboravi. Nema pirata za Windows igre.

Fifa91 moja preporuka je da igru skines sa torenta (ima ih unlocked verzija).I da je posle instaliras preko powershell-a.Nista ne gubis ovom metodom.

[quote]
mogu ja ostaviti računalo da mi 20h radi samo da bih skinuo šugavih 48.43gb :rage:
[/quote]Sta, 20h za šugavih 50GB , stvarno imas onda malo je reci los internet…Meni se skine za “cas”, mislim nije za cas , za nekih 3 sata skinem 50GB…

Mislim da se on zalio na spor internet pre neki dan. Valjda je rekao da mu skida 500 kb/s

Sami PSN / Live serveri su nekad spori i retko skida max brzinom.

Auuu, ne mogu verovati da u 2016. jos postoji tako losa brzina, 500 kb/s download bas WTF. Inace kojeg provajdera @Fifa91 koristis? Pretpostavljam da si iz Hrvatske, ali naj losija brzija koliko znam, i kod vecine provajdera(moze se reci slobodno svih) osnovna brzina u Hrvatskoj je 4 Mbit/s download i 640 Kbit/s upload(i po zelji dalje dodas doslovce neku sicu, za veci brzinu), tako da mi nije jasno kako imas tako spor internet. Verovatno je kod tebe nesto drugo u pitanju…Inace ja uz osnovnu brzinu za dodatnih 1.3 evra, imam brzinu od 50 Mbit/s download i 10 Mbit/s upload.

Meni je preko xboxa skidao oko 3.2MB/s…skoci do 4 al brzo opadne iako je bio povezan preko kabla

Ja cekam optiku, jos pre nekih 2-3 meseci sam predao zahtev za optiku. Sto je naj bolje cena bi mi bila skroz ista kao i sada, ali brzina 4 puta brza sto se tice down. a 10 puta brzi upload. Tacnije, 200 Mbit/s down. i 100 Mbit/s upload :slight_smile: .

Zapravo ne mora da znači da nema ništa od piraterije jer je Quantum Break sa Store-a krekovan, a verujem da će i Forza i Gearsi 4 takođe biti krekovani ubrzo.

Da, ispravljam se. QB je dokaz da je moguce.

U roku 3h mi skine oko 5.5gb i čekira igru i error izbaci i opet ispočetka preuzima i tako stalno ako ja ne dobijem slom živaca i ako im ne j***m milu majku onda neće biti dobro. Pazi ti logike pa oni nemaju server cache pa to je žalosno a za onu free verziju forze mogao si pauzirati bilo kada i uvijek će ti nastavit download a tu neće nego ide od nule. Sorry što koristim vulgarne izraze u postu neće se ponoviti nego sam očajan i bjesan što ne mogu skinuti igru do kraja kako bog zapovjeda a da nešto oni ne zeznu. Ode mojih 490kn u vjetar da barem mogu ju skinuti pa igrati ko čovjek ali očito sam ju platio masno a ne mogu ju igrati jer njihovi retardirani serveri nemaju cash podmemoriju koja pamti kada si zaustavio skidanje igre i da možeš u bilo kojem trenutku nastaviti sa skidanjem žalosno ali istinito ne znam šta da kažem. od sada sam počeo mrziti microsoft. :disappointed:

Ko ti je ISP? Koliko placaa i koja ti je brzina sada? Ja imam 50/3 kod sbb-a u DUO paketu net+TV

Meni skida Forzu 45mb/s. Live serveri kidaju u odnosu na bedni PSN. Isti DUO paket kod SBB-a.

Da, razumem te u potpunosti, i ja bih izgubio zivce. Jedino da ne pauziras download, nema druge. I nabavi brzi net podhitno, kako god znas i umes. :slight_smile:

Zasto si platio 490kn?? Mi uzeli sa Singapurskog store-a, trebalo je da izadje oko 46, ali je na kraju izaslo 49e. Svejedno, mnogo je jeftinije od tvojih 65e. Jel to standardna edicija uopste?

QB nije imao nikakvu zastitu.Da li su to slucajno ili namerno uradili ne znam ali cak ni Store licence check nije imao pa je zato i bilo moguce.Ono je vise bio Bypass nego krek.

Dok za Forzu trenutno se mulja prica (nije jos 100% dokazano ali postoji) da pored UWP koristi i Arxan zastitu tako da je kombinacija ubistvena.

1 Like

Kako ide ovaj Warthog u Forzi :smiley: ?