Forza Horizon 3 je sada u Gold statusu + Halo Warthog je dostupan u igri + Recommended PC Specs

Ma bice probijena 100%

Sve se one na kraju jednog dana probiju :stuck_out_tongue:

2 Likes

Tcom, brzina interneta mi je sada 50Mbit / 12Mbit, a inace imam trio paket, net+telefon+tv, izadje me 40 evra.

A pre nekih 2-3 meseca sam predao zahtev za opticki internet, di bi po toj istoj ceni(40 evra) dobio sve to isto(trio paket) ali internet brzine 200Mbit /100Mbit.

EDIT:
Ili mogu uzeti za 25 evra vise, sve to isto(trio paket) , samo internet(opticki) vece brzine, tacnije 500 Mbit/s download i 250 Mbit/s upload.

Mislim da je 500Mb/s i previse. Stavis film da se skida, dok on dodje do te brzine film ti vec skinutā€¦ali u sustini sto brze to bolje :smiley:

Koliko Srbija zaostaje za Hrvatskom to nije nornalno. Mi ovde nemamo takvih ponudaā€¦ Nije da se zalim na 50 mb/s (jedva sam ubedio ovu moju da nam i to treba). Ali 500 mb/s je WOW. To bih platio samo da probam. Za 10 min bi skinuo 50gb. Eh. Ne stajmo na muku decku sa 500 kb/s. :smiley: Jel se skinula Forza konacno?

Moj ISP nudi 200 mbita. koji ce mi djavo :smiley:

SBB nudi sad cini mi se do 150Mb/s za 5000din mesecno

1 Like

Meni ne kada skidam film oko 500 kb/s, dok kada skidam igru preko XO bude oko 2, 2,5 mb/sā€¦ Placam ga 13ā‚¬ mesecno :slight_smile:

Jeel? Pa to nije mnogo skuplje od ovih 3.099 koje sada placa sa TV-om.

Ali nema 500? Ili ja nisam video u ponudi kablovskih operatera.

Ma treba izbaciti TV iz paketa i uzeti jaci internet. U kuci TV stoji upaljen na RTSu a niko ga ne gledaā€¦i tako ceo danā€¦TV sluzi samo radi gledanja filmova/serija koje skinem sa interneta. Jaci internet + netflix najbolja opcija :smiley:
Sad sam prelistao detaljnije ponudu SBBa i imaju opticki internet ali samo na teritoriji Beograda koji garantuje brzinu i do 10GB/s. Nigde nema cene i paketa, samo ā€˜Kontaktirajte nasā€™

Pa ne moze. TV ti je mandatory. Ni jedan kablovski operater ne nudi samo internet. To onda vise i ne navode kao TV nego kao ā€œodrzavanjeā€. Znaju oni u kom grmu lezi zec, i da neko sa 50 mb/s moze da strimuje i skida torenteā€¦

Ma nema meni nista od brzeg interneta. Ne zbog para nego zbog zene. Jedino ja sam da placam razliku, mada ce mi opet visiti nad glavom - e za brzi internet dajes pare, a za ovo necesā€¦

20gb mi skinulo i kad sam se vratio sa posla opet mi je download pukao el ima tko pistolj da se ranim haha ovo nije za vjerovat komp mi zbog debila iz microsofta radi preko 15h bome morat ce mi raditi tako danima dok napokon skinem samo da mi starci ne padnu u nesvijest kada vide račun za struju LoL :frowning:

Ne trosi ti mnogo komp struje. A nije ti kriv MS, nego tvoj ISP.

1 Like

A kako nije kriv el je tebi normalno da njihov server ne umemorira stanje downloada meni to nije normalno ne možete baŔ uvijek krivit internet konekciju pa ja sa tom bjednom konekcijom igram World of Tanks i imam ping 35-60

Ne zele da imaju posla sa tim. Njima je prioritetno trziste USA/UK i sve razvijenije zemlje koje igru skinu za 2-3hā€¦to sto mi u Srbiji nemamo nikakav internetā€¦ne interesuje ih

Hm, pa ne znam da li je normalno. Zivimo u drugacijem svetu danas, gde je permanentna brza konekcija neki standard. Ako ti gubis konekciju i puca download, nije ti do Microsofta. Meni se to nije jos ni jednom desilo, ne treba kriviti MS servere, koji su ruku na srce, mnogo bolji od PSN servera.

Jbg, uvek mozes da kupis igru na disku. Tako da brz internet nije tehnicki preduslov.

Ha sam ti rekao covek koje ti je resenje i mislim da je mnogo bolje nego ovako. Znaci na par foruma je potvrdjeno da radi bez ikakvih problema, a to je skini verziju sa torrenta i onda je preko powershell-a instaliraj. Nema nikakve muke i samo je jednom skidas.

Evo napokon preko 20-tak sati skidanja FH3 napokon je ovoj agoniji doÅ”ao kraj. Mislim da sam prekjučer imao problema sa skidanjem zato Å”to je taj dan bio službeni datum izlaska pa su možda serveri bili preopterećeni pa su pucali downloadi jer džaba i internet od 5-10mb/s ako su im taj dan bili serveri u banani. Kada ste spominjali brzinu interneta Å”ta se vi čudite za moj download pa tako je i u Srbiji i Bosni mada jedan moj frend iz Zagreba ima download oko 10-12mb/s mislim da je optički kabel da nije obični adsl ako se ne varam no lako za to. Ljudi el se kome ruÅ”ila igra par puta uzastopno nadam se da je neki bug da nije do moga računala jer jednostavno nebih opet mogao podnjeti da se par dana natežem sa skidanjem famozne igre. :confused:

Gresisā€¦ To je najjeftiniji internet koji imas u BIHā€¦ Bar u Banjaluciā€¦ Mom prijatelju je 13,14 mb/s i nije optickiā€¦ Opticki je daleko daleko brzi od togaā€¦ Samo on svoj internet placa 25ā‚¬, dok je kod mene 3,4 mb/s i placam ga 12.5ā‚¬
Ta brzina se naravno odnosi na skidanje preko konzoleā€¦ Inac preko telefona, kod mene je 500kb/s a kod njega 1.5-2 mb/s :slight_smile: