Forza Horizon 3 je sada u Gold statusu + Halo Warthog je dostupan u igri + Recommended PC Specs

Varas se…opticki se koristi vecinom za minimum 100Mbit, pa na ohoho gore…to sto on ima je obicni ADSL internet, koji je realno jako spor, ako je brzina samo 10-12mb/s…

Pa gdje ti to može biti jako sporo 10-12mb/s el ti sebe čuješ :smile: pa ovo je super tako nikad nije bio brži internet na balkanu nego u ovih par godina. Ljudi pa vi očito previše očekujete nismo mi Amerika i Japan pa da imamo kao oni 5-10 puta brži i kvalitetniji internet nego mi balkanci. Pa tako je svuda u europi tih 10-12mb/s download je standard u europi možda ima neka zemlja koja ima još brži net a da ne znamo ali ovo tko ima još tu na balkanu taj je sretnik. Računj ti sad da ti sa internetom od 10-12mb/s download FH3 skineš za cca nekih 4-5h dobro možda i manje. Ja sam tu još najgori sa internetom meni je trebalo oko 25h da skinem retardiranih 49.5gb jer ne radim još pa si ne mogu prištiti svoj internet malo brži da ne moram se švercat preko susjedovog wi-fi.

U zavisnosti od toga sa kim sklapaš ugovor, u Srbiji je minimum 15-20 mbs, često i više. Svako ko ima mogućnost za SBB uzima paket od 50 mbs. Zato je neobično kad čujemo da neko ima tako loš download.

1 Like

A šta češ kod mene u predgrađu svi imaju sada 1.2mb/s dok još nekoliko njih imaju staru brzinu od 512kb/s. A dok dolje u gradu u okrugu 2-3km jer toliki je domet centrale oni koji imaju po 30-40mb tj brzinu od 3-4mb/s nije više ADSL nego neki VDSL ako se ne varam ja nisam u gradu pa još nemamo pravo na brži internetu kao ovi u gradu jer kao treba neko vrijeme da se mrežna infrastruktura proširi i do naselja tj okolnih sela da onda svi imaju brži internet. a gle šta da ti kažem ja do prije nekih 6-7 god nisam mogao vjerovati da Austrijanci imaju net koji plaćaš 25-30e a imaš download oko 12mb/s takav su internet imali moja sestra i njezin muž u Austriji dok smo mi u to doba bili 100 god iza majmuna :stuck_out_tongue:

Sve mi je jasno sada…

Ne jako nego sporo, pa ja imam vec preko 2 godine, a nisam bas u gradu(10km od grada) 50/10Mbit, par frendova ovde kod mene + 2 radnih kolega iz grada imaju optiku 500/250Mbit. Sestra mi ima T-com u gradu 200/100Mbit, placa internet 22.5e za samo 2,5e vise od mene koji imam puno manje od nje. Kakvih 10-12mb/s, verujem ti da, ne kazem da ne, ali onda zivi bas u nekoj zabiti, bogu iza nogu.

Ja sam u centru BL i mogu ti reci da od mojih prijatelja, samo 1 ima 12mb/s i on ima najbrzi net :slight_smile:
Kod njega i skidam igre… Pa je fifi 17 trebalo oko 6 sati, malo jace :slight_smile:

Jadno je 12mb/s…

Ljudi mi sa ovim prepucavanjem tko ima brži internet a tko ne pretakamo samo iz šupljeg u praznog. El tko igra FH3 na PC-u da me doda nick mi je VucoCRO24. Da čujem mišljenje kakva vam je igra meni je to najjfascinantnija trkaća simulacija ikad samo da mi svih 8gb rama ne pojede bilo bi super al dobro barem lijepo vrti na high ova moja GTX 780. :smiley:

2 Likes

Slažem se.

1 Like

Odavno smo otisli u off :slight_smile:
Hteo sam postaviti ovaj klip, kako bi se vratili na temu…
Fh3 jeste vrhunska, ali po ovom klipu, ni ostale nisu tako lose… Mada sam igrao The Crew i nisam se nesto odusevio :slight_smile:

Što je ova igra smeće neoptimizirano ja poludim kad mi usred trke počinje masovno dropati FPS sa 55 na 20 pa na min 8 FPS kako me to iritira ali nisam ja jedini mnogo njima sa još jačim računalima od mojeg isto imaju takve probleme tako to inače bude kada zbrdo-zdola potraju igru sa konzole na PC što prije to bolje da mogu više para pobrati od svakog kupljenog primjerka. Aj da barem naprave neki patch da optimiriziraju igru a ne da naprave od igre bugovito smeće zbog kojeg moraš imat grafu od 1000e da donekle vrtiš igru kako spada i još je pitanje kako će i na njoj raditi nisu baš uvijek krivi drajveri nekad je i do same igre. Pa zbog čega sam ja dao pare bolje da sam te pare zapio u birtiji sa kolegama a žali bože ove igre grafika je bolesna i fizika super ali što se tiče optimizacije samog engine-a veliki minus za to. :frowning:

Igraš na high, low, medium? Smanji detalje pa probaj ponovo.

Vec je bila prica oko ove igre. Graficka nije problem, nego CPU, koji trpi maksimalno opterecenje prilikom igranja. Cujem da ljudi sa 1080 grafickom imaju framdropove, cak i kada smanje rezoluciju/IQ. Dakle, bottleneck je CPU, ali i to ce se ispeglati sa par pacheva. Ako ti bas puno smeta, sacekaj dvadesetak dana, do tada vjerujem da ce bar malo ispeglati probleme sa igrom.

Igram na high u početku mi je igra bila po defaultu postavljena na medium i još me čudi što mi temperatura procesora išla preko 70 celzi a grafa bude 42-58 celzi zato što grafička ima predobro hlađenje dok bi trebao nešto poduzeti u vezi procesora vjerojatno bolji hladnjak i još 4gb rama valjda onda se neće pc gušiti.

Anti aliasing i 60 fps su glavni razlog zasto igra stutteruje na pc-ju. Digital foundry je radio test i ispostavilo se da su to dva krivca.

Igra jednostavno nije optimizovana za veci framerate iznad 30.

Sad mi je sve jasno al opet stavio sam na veće detalje da uživam u grafici a ne da moram igrati na low sa užasnom grafikom. Kroz 2 tjedna stavljam više ram memorije i bolje zračno hlađenje za procesor + OC profil da digne takt procesora i rama a grafu niti neću nikad OC-ati tako da valjda mi neće FH3 štekati bar se nadam. :confused:

Mislim da je ovde najveci problem nedostatak Video memorije, gtx 780 imaju u proseku oko 3gb ( mozda ima neke sa vise ne znam ), dok jedino ove poslednje iz 10-te serije imaju po 6-8gb gddrx5 memorije koja je dosta brza, a i veca.

Mada nije sve u kartici, definitivno je moglo ovo bolje da se odradi, kada se i gtx 970 muci. Ja jos uvek cekam demo da izadje i nadam se da ce kasnije da izbacuju neku zakrpu i da srede ovo.

Ako ne, ceka se FMS 7 to sigurno ce ici 60 fps-a zato sto se Motorsport serijal uvek cilja za tih 60 frejmova.

PC Gaming… Problem je CPU - na 3x jacem CPU nego sto ga imaju konzole. Nioje optimizovano za preko 30fps - pa koji ce ti onda high end gaming PC?

Ne znam zasto je PC jos uvek zadnja rupa na svirali developera, ali jeste tako.

PC portovi se prave as is. Vise se oprastaju patchevi kad je u pitanju PC zajednica. Izaci ce patch uskoro i sve popraviti.

Opet cu se pozvati na Quantum break koji na mojoj masini sve na ultra nije imao ni 15 fps. Posle dva patcha radi 40+ na istoj masini sa istim podesavanjima.

To vec postaje jako bezobrazno…Kupis igru,i to pre order i onda kada zelis da je igras na dan izlaska PRC…Cista prevara,sta koji moj rade godinama,pa valjda neko proba te igre pre nego ih pusti u prodaju???

1 Like