Forza Horizon 3 je sada u Gold statusu + Halo Warthog je dostupan u igri + Recommended PC Specs

Cista psihologija kombinovana sa ludim deadlineovima.

Ne stignu da je ispoliraju na vreme. Izbace poluzavrsenu, i onda krpe. na kraju dobijes stabilnu igru i sav si srecan sto je jos jednom tvoja vremesna masina pobedila.

Ja sam bio presrecan kad sam video kako radi popravljen Quantum Break, i nisam uopste razmisljao u pravcu da je tako trebala igra da radi od prvog dana, nego sam doziveo satisfakciju da mogu da igram igru i na mom kompu. Cak sam i pozdravio privrzenost tima igracu :smiley:

naravno ovo sve pije vode kad imas zastarelu masinu. Kad imas zver od dve hiljade evra i igra ne radi onako kako bi trebala, onda pizdis i cekas patch :smiley:

Mindfuck, i know

Kako nisu ludi deadline-ovi za Xbox, da vidis kako lepo klizi na masini od 250e :slight_smile:

S druge strane oni koji su dali 2500e na high end PC moraju da trpe frustraciju jer, tako jednostavno svet funkcionise.

1 Like

A ima verzija i od 6gb memorije tako da sam razmiŔljao o prodaji iste te kupnja Gtx 970 mada ona ima samo 500mb viŔe memorije i sad je pitanje koliko mi se to isplati. A F6 APEX mi vrti sve na high 60fps lockano a sa FH3 muke i glavobolje. :confused:

[quote=ā€œlesa, post:167, topic:11396, full:trueā€]

To vec postaje jako bezobraznoā€¦Kupis igru,i to pre order i onda kada zelis da je igras na dan izlaska PRCā€¦Cista prevara,sta koji moj rade godinama,pa valjda neko proba te igre pre nego ih pusti u prodaju???
[/quote]Potpisujem.
Izgleda da je to postala praksaā€¦malo je reci da je bezobrazno. Pa ako nisi resio kako treba port za PC ili obrnuto(konzolu), ljudino odgodi igru za tu platformu za koji mesec, dok to ne resisā€¦ne vidim u cemu je problem. Ali ne daj ti meni prvo $$$ pa cu ja polako to resiti kroz par patch-eva(kroz koji mesec), a ti cekajā€¦Realno dok to pokrpe vise izgubis volju za tom igrom.

1 Like

El mi može netko reći kako rijeÅ”iti problem konstantnog ruÅ”enja igre vatrozid i defender su ugaÅ”eni ne znam Å”ta da radim dođe mi da im ebem sve po spisku jer ovo nije za izdurat toliko problema a nigdje trajnog rijeÅ”enja na vidiku :rage:

Probaj neŔto od ovoga:

opet isto pa ja ću poludit nemogu da vjerujem u Å”ta sam ja dao novce pa ja sam budala Å”to sam uopće pljuno pare bezveze a smeće od igre se stalno ruÅ”i pa ovo nema ni kod F2P igara kud je joÅ” pljačka kad nabiju cijenu za igru da se okrećeÅ” 3 dana oko svoje osi kako je ovo retardirano viÅ”e ne znam Å”ta da radim i ugasio AV i vatrozid i obrisao microsoft store i opet isto kako je ovo jadno ili bih čovjek rekao ebe lud zbunjenog ja bih to tako protumačio. :frowning:

Mozes da trazis pare da ti vrate i resis mukuā€¦ Jednom u zivotu na jednom profilu imas pravo da trazis da ti vrate pareā€¦

Zasad je taj problem rijeÅ”en al opet se pojavio novi problem ne mogu online kada odem na online adventure i kad traži game session joinam se ali niÅ”ta drugo se ne događa sada ne znam dali kakve veze ima Å”to viÅ”e nemam windows store pa da zato mi neće online.

Kako to mislis nemas vise Widnows store? :slight_smile:

Pa naravno da je zato, online ti je vezan za Microsoft Account na koji si ulogovan.

Ma gle čitao sam onaj post vezan uz fix za FH3 Å”to mi je @nikola link dao sada sam enablao store i u registri obrisao datoteku koju sam ja napravio tako da će to valjda biti to sada skidam sve drivere od matične preko MSI live update valjda viÅ”e neće biti tolikih muka i problema mada sam vidio da forzu mogu premjestiti na drugu particiju samo ne znam el će mi raditi opet kada budem kroz nekoliko mjeseci opet dizao win 10.

Opet je sve isto probati ću povratiti windowse par dana unazad valjda će onda online raditi. Sad kada nemam takvih problema sa stabilnosti igre sad me taj problem za online zeza. :confused:

Kad se pobriŔu postovi to znači da treba da prestane diskusija o tome.

Gde mogu da zatrazim refund? I da li dobijem kao store credit ili mi vrate na racun?

Ako si kupio preko kartice, ne znam kako vracajuā€¦ A ko uzme preko gift card-a onda vracaju odmahā€¦ Kontaktiraj supportā€¦

Cini mi se ali nisam siguran, da kupnjom preko kartice nema refunda, ali najbolje neka kontaktira podrskuā€¦

I ja to mislimā€¦ Zato ja uvek uzimam sa gift cardā€¦ Isto me izadje $60ā€¦ A sigurno znam da mogu da dobijem refundā€¦

Ekipa tko ima problema sa PC verzijom naŔao sam rjeŔenje za problem sa perfomansama igre u postavkama se postavi na 30FPS i v-sync OFF i nema viŔe masovnih FPS dropova. :slight_smile:

Igrao sinoć Horizon (X1) i mogu reći da je igra prelepa. Lepo se vidi i oseti da ih ne vuče game dizajn za 360. Od prvog kontakta sa igrom sve teče lepo i dinamično, bez previÅ”e cimanja oko izbora automobila, događaja i ostalih stvari koje meni nisu esencijalne za vožnju. Koliko vidim, ako neko baÅ” hoće da se cima sa raznim podeÅ”avanjima - može i to. Daj mi auto, gde da idem i meni dosta. NaÅ”timam radio koji mi je ok i vozi. Neverovatno je kako se ni u jednom trenutku nisam smorio, uvek se neÅ”to deÅ”ava, otključava, nagrađuje. Kako god loÅ”e vozio, lomio i sudarao se, neki poeni kaplju, ali ako se vozi dobro, pažljivo, bez sudara, igra joÅ” bolje nagrađuje.

Ali ipak, vizuelni doživljaj je teÅ”ko prepričiv. Prelepa grafika, detalji i modeli autmobila. Sa vremena na vreme se primeti neko docrtavanje vegetacije ili terena, srećom nije toliko primetno. Atfmosfera se menja u skladu sa vremeneskim prilikama ili delom mape gde se nalazite. Tu dodajem izvanredan audio koji vam pumpa adrenalin. Sve ovo govorim kada sam preÅ”ao jedva 10% mape.

Sitna zamerka je samo sto te igra odmah u startu nagradjuje odlicnim automobilima pa nema mnogo izazova oko otkljucavanja. I u drugom delu sam brzo osvojio dovoljno creditsa da otkljucam najbrze automobile i apgrejde.

Inace, ako vidite neka jako losa vremena na mom nalogu to je devojka vozila roze Lambo 4x4 :smiley:

1 Like