Forza Horizon 4 pre-load

Izlgeda da se mi nevozači utrkujemo za 5-6 mesto :smiley:.

Poslao sam request

1 Like

Prihvaceno :wink:

Pa kako gde Djordje?? Vozio sam kao lud @Gagy222 i ja sinoc do 2h. Kad vidis da smo u igri slobodno join party i upadaj.

1 Like

onda cemo mi tebe da vijamo kad vidimo da si online :wink:

Sad nešto razmišljam oko tih Driveatar-a… @robotnjik mi uvek dođe oko 5-7 mesta, @padawan 4-6, @SlobeX bude vazda u prva četiri, baš kao i @Djordje1990, @Danijel, @Milan89SD
Za prvo mesto se uvek ganjam sa @prekanator i @Grale
Naravno, ne mora da znači da su baš tako i oni poređani po skilu, ali, eto, zapalo mi za oko…

2 Likes

Pa koliko to moze u party-u? :joy:

Večeras bih trebalo da sam slobodan, pa ću već uskočiti kod nekog u party…
Nemam nekog iskustva oko MP dela igre, pa se nadam da ste vi ostali malo veštiji…

1 Like

Procitao sam negde da je do LVL-a avatara. Tipa ja sam lvl 36 ti si 45. u velikoj vecini ispred bude veci lvl. Sto si veci lvl i sto vise igras to ti je Drivatar bolji… E sad izuzetak su ona guranja i izbacivanja vozila sa staze tu lvl nema uticaja. Mada kad stavis Tezinu avatar na onaj ludi lvl… pa to sve profi vozaci.

PS
@ninja naravno dobrodosao si al u duhu imena samo : Honda,Nissan,Mazda,Tojota :wink: Ako te vidim da vozis Nemca ili Italijana puce bruka :rofl::rofl::joy::joy::joy:

1 Like

6 vs 6 je kad se igra Team game.

Može Subaru WRX STi ?

1 Like

Najgori auto ikada, kupio novi i zaboravio ovu neukrotivu ali brzu žgadiju :smiley:.

Prikljucicu vam se i ja, samo da pocnem igru bar, cisto da imam sa cime da se vozim. :grinning:

играм и ја вечерас, зовите…

Dodajte pa da igramo nekad:

123

1 Like

7 Likes

Sinoc dok sam igrao Forzu Horizon 4 u multiplayeru, dobio sam poziv od igraca za trku Goliath 50 kruga oko cele mape i desilo se da nas je bilo trojica. Poenta je da su ova dvojica odustali u startu trke, a da sam ja odvezao minut trke i pobedio. To mi je donelo napredak od 60 levela, 75 wheelspina i oko 2.500.000 CR. Igru bih po kvalitetu poredio sa The Witcher 3 samo u racing gamingu. Moja ocena 10.

5 Likes

Ljudi @gagy222 je bio vredan i napravio Vinil za kola

Ko želi neki skine i stavi na kola
Nacicete ih pod imenom XBR i xbr1

10 Likes

Ono kad te hoće :smiley:

1 Like

Za malo golfa da dobiješ

2 Likes

Dobio sam ga u superu :smiley: