FUN vol. 3

Au ovo je brutalno :smiley: a sto je najgore od svega u pravu je za 90% stvari :smiley: A realno ako gledamo kec je bio zanimljiv jer je doneo nesto novo i nevidjeno do tada a dvojka i cetvorka su poprilicno kvalitetne i dobre igre a sve ostalo je manje vredno pomena i u sustini je meh

:smiley:

Snoopavision :smiley: Kako je ovo genijalna ideja :smiley: Da bi gledali video u Snoopavision morate pokrenuti video i kliknuti na Snoopavision ikonu koja se nalazi na desnoj strani ekrana na dnu. Enjoy :slight_smile:

Voleo bi da su to uradili i za neki anime da gledam kako Snoop komentariše o anime waifu bullshit :smiley: Nažalost, to će biti moguće tek u 2188 :smiley:

Lik je kralj :slight_smile: :slight_smile: svaka mu cast!

:smiley:

1 Like

Trudili se ljudi :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Je li ovo zadnje znaci da sam otvorio 1143 threada do sada? :smiley:

S obzirom da si postavio pitanje u Fun sekciji, neću ti odgovoriti ništa. :stuck_out_tongue:

Cekam dimona i predatora, mislim da su jaci

Nope,ne znaci to :smiley:

Prvih stotinjak threadova sam ja otvotio, i to je nesto :stuck_out_tongue:

Udjes na svoj proflil,pa onda ides na summary i videces u statistici koliko si tema otvorio :koala:

Mislim, ako hoćeš da merimo…

Nažalost, kod svih fali određen broj postova u odnosu na ranije, kod mene je to oko 800 valjda, but still :smiley: A ne sećam se koliko je tema bilo unread, odmah sam išao na Dismiss All :smiley:

1 Like

Sunce ti … :smiley: :smiley: