FUN vol. 3

:smiley:

U narednih par dana (godina) ima da se plače i smeje u jednakoj meri :smiley:

2 Likes

Kod nas ce se plakati u mnogo vecoj meri, sa ili bez Trampa.

Kad muva u Quracu prdne kod nas se osete posledice i počinje da se plače. Navikli smo. Bolje da se malo smejemo nego da uvek kukamo kako smo uvek najebali.

1 Like

Malo je tekst uznemirujuc ali bitno da je o nasem bogu gospodaru imperatoru Trampu

Dobro je,smoriste dovoljno o Trampu,mozete da obustavite.

1 Like

Ovo mi je uvek smesno :joy::joy::joy::joy::joy:

Cable management at its finest

Isto je i kod mene ako ne i gore.

Ja sam tv okačio na zid a iza njega sakrio 300 nekih čuda, utičnica, kablova, ruter, samo malo iznad viri senzor od STB-a… :smiley:

Kad zaviri covek slogira se :smiley:
Meni je u dnevnoj sobi haos…mada se to nista ne vidi. Komodu za TV, AV Reciever, DVD smo pravili za stari stan…kad smo se preselili…5.1 zvucnike nismo mogli rasporediti kako treba po sobi pa smo sve stavili na 1 zid. E sad, zamisli tu gomilu kablova od zvucnika koji su dugacki pa i po 5 metera po zvucniku, gomila HDMIa, coaxialnih…i jos 100 cuda ispod te komode…sve je to nagomilano i baceno na “gomilu”, a na oko izgleda savrseno :smiley:

That’s cute…

Slika od pre nešto više od godinu dana, kad sam sve sastavljao/rastavljao nakon kupovine novog TV, pre njega je bio stari CRT, koji je bio pravi MAGNET za prašinu. Tri dana pre kupovine sam čistio iza televizora, i opet se poprilično nakupilo prašine. Uskoro moram sve to ponovo da radim, zbog kupovine novog PC, da sprovedem duže kablove do mini linije, itd. A nakon toga da to sve sakrijem iza jedne ploče. Ode mi ceo dan samo na spajanje konzola :smiley:

Na jednom TV su povezani trenutno:

360, PS3, PS2, GameCube, ovaj SBB risiver, PC, mini linija :smiley: A TV ima 3 HDMI priključka i jedan SCART priključak :smiley:

Ja ne smem ni da slikam kablove, posto moj cosak se koristi za umrezavanje sa ostatkom kuce sto se tice interneta, i kablova ima na sve strane.

Sve sutnuo ispod stola pa se ni ne primeti toliko, ali opet viri.

Goddamn prašine… :confounded:

U mene kablovi bolje složeni neg’ lego kockice :smiley:

Ja imam 4 HDMI-ja, spojeno je XO, PRO, PS3 i IPTV, a X360 stoji u “stanju pripravnosti” :slight_smile: ukopcan je u struju ali ne u TV, ako ga - kada budem ukopcavao iskopcam PS3 i spojim njega.
A sto se kablova tice iza TV-a i regala mi je djungla :smile: .

Gde ide struja tu ima i magnetnog polja, ima rasipanja pa magnet za prasinu. Niko ne prica javno ali svaki elektronski uredjaj zraci tj priznaju da zraci ali nije stetno po zdravlje… Stari Ei Nis i malo noviji CRT TV zracili ko vetrenjace :slight_smile:

Iako nisam gledao Walking Dead, ovo je urnebesno :smiley: Naravno, SPOILER za TWD, mada je svuda po internetu :slight_smile:

Ovo je definitivno jedan od najzastupljenijih spoilera ikada. Sjecam se da je Lordish upao sa pricom prije te epizode da se pazi sta se pise, i ja kao ajde gledacu i ja TWD mozda jednog dana pa kao pokusacu da izbjegnem spoilere. Kad ono…

…iz frizidera pocela da mi izlazi ova palica i ova scena, spoilovano sve naravno. Ne mozes se zastiti od toga danas, sanse nema. Bukvalno gdje god da odete vidjecete ovu scenu, od fb-a pa do news portala. Haos.

Upravo :smiley: hahahah

Hahaha…