FUN vol. 3

Zezas ili ozbiljno?

He gave his soul for our gaming pleasure

1 Like

Ovo treba prebaciti u temu “crna hronika”. Uopšte nije smiješno :cry:

Xbox: EA access + Xbox game pass 'nuff said

Tužno, al’ istinito…

Pa sa moje tacke gledista stara igra,nije stara ako je nisam igrao. Sad sam u fazi zivota kad ima para,ima energije ali vremena nema ni trunke. Svaki vikend : Svadbe,Krstenja,Rodjenja,Proslave,Godisnjice,Rodjendani… Radni dan : Posao od 8-17h Od 18h -20h vodi decu na treninge i slicno. od 21h do 00 ide neka organizacija da li sa prijateljima ili sa zenom malo da pogledamo neki film,seriju malo popricamo i posvetimo se jedno drugom…I naravno onda ako mogu da drzim oci otvorene palim XO i igram nesto…Ja mislim da sam jedan u milion ljudi koji imaju alarm navijen u 2h posle ponoci. To mi je alarm da idem da spavam.Ako zablesavim i zaigram se nemam osecaj za vreme. A u 7h se ustati mora.

Zbog ovog nemanja vremena propustio sam brdo AAA naslova koji cekaju instalirani na XO da se igraju… Kontam da je ovaj Game Pass super dill za klince koje nemaju para pa uplate 10 eur i useru se od igranja svih igara koje nisu imali prilike da kupe i slicno a opet dobar dill i za nas koji zbog nemanja vremena nismo stigli da odigramo neke naslove. U svakom slucaju bice to vrh prica. Jedva cekam da vidim koje ce igre da ubace u prvi krug.

2 Likes

Pa ti tek onda neces imati vremena za stare igre.

Mislim da sami sebi unistavamo zivot. Te vikende koji si opisao, to je socijalni teror.

1 Like

Pregledavajuci oglase, trazeci neki wiiU povoljno, naidjem na ovo… Kralj, sta drugo reci…

http://www.kupujemprodajem.com/Nintendo-najnovija-konzola-43015357-oglas.htm

Prepiska moja sa likom

2 Likes

“Praise kek” huey

Best evolution EVER :grinning:

2 Likes

https://m.youtube.com/watch?v=PKe4fshETQ4

Izraz na Ričardovom licu, neprocjenjivo… Plač hahaha

Choose your band

Daemone, znaci li ovo ista, ili je neka random glupost?

1 Like

2 Likes

1 Like

2 Likes

@padawan hahaha

1 Like