FUN vol. 3

Ako je ovo neprikladno za forum odgledaj 100 accurate life hacks :smiley: [h=1][/h]

Ma zezao sam se bre [emoji14]

Znam ali ipak odgledaj :smiley:

Kaci link da ne jurim

Evo ali bolesno je :smiley:

Vise je debilno i zabrinjavajuce nego bolesno al dobro svako ima drugaciji smisao za humor :slight_smile:

Oh my god…


:smiley: I treba :smiley:


Zaista postoji acer jade :lol:

I Dante i Flamingos su okusali srecu u pjupjupju!

Da ali nisu bili tu prilikom originalnog piju piju momenta heheheh

Bio sam ja tu, ali nisam imao mic, tačnije bio sam tu drugo veče valjda, a prvo nisam. Nego oće neko da uzima igru il jok? :smiley:

Jok ;D ne vredi tijeh novacaaaa

Ja se naprzio pa priorderovo, meni se svidja al ne bih preporucio ljudima da placaju punu cenu osim ako im se bas igra. Bice popusta opusteno.

Ako neko kupi za PC, zovte da igramo. Iznenadjujuce za mene, al sasvim smo normalno igrali sa 2 razlicita kontinenta u istim partijama.

CD KEY je trenutno 40€, nije mnogo, ali nije ni malo s obzirom da pored toga sam uzeo FIFU 16 i da uzimam i još dve-tri igre.
Videćemo, ima još vremena, da preorderujem neću sigurno, sačekaću verovatno do kraja novembra, možda igra propadne kao Titanfall, pa joj cena bude 10€. :smiley:

Ja posle Battlefronta i Fallout 4 ne kupujem nista do Mass Effect Andromeda koji je holidays 2016 fazon :smiley:

Najjeftinije sto sam ja video je 47e e sad nije ni to greda. Ali to nije cela igra a da bi dobio sve treba ti oko 100e e pa preterase ga!

Nice combo… Pucacina da te opusti poslije dugih sesija F4… Tako sam i ja nesto konto. Uzet’ Borderlands Kolekciju za XO, ili nesto slicno tome…

Zivot se podreduje 10.11.15 do daljnjeg. Uzet’ cu alkohola, sokova i grickalica, i 3 dana uzastopno igram (ili dok ne pocnem krvarit iz nosa). U planu je!

Uh Borderlands sa jos troje je super. Jednom sam igrao dvojku sa nekim reddit likovima nasim bas je bila zezancija.