FUN vol. 3

Da je na slici ps4 mozda bi i bila smesna… Xbox je odlican kakvi su ps4 :relaxed:

2 Likes

Oplakah hahahahahahahahaha

7 Likes

3 Likes

1 Like

Ovo kao ja da sam na slici. Kad u drustvu krenu da pricaju o GoT ja gledam prolaznike i ostalu masu naokolo. I posle pet minuta prekidam ih sa recenicom. I sta kazete lepo vreme za vikend…

Iskreno sad da bi povatao pricu moram da potrosim toliko vremena kog nemam… neka mogu ja i bez toga u zivotu :slight_smile:

3 Likes

“A šta kažete, Vučić predsednik? Ma da li je moguće ??”.
Kad smo bili mladi,vremena u izobilju,gledali Zikinu Dinastiju,Tesnu Kozu i Srećne Ljude. Malog Necu i njegovog Simu,“Ranč prokletih” po 340 puta. Sad kad imamo na dlanu neverovatnu produkciju i za gledanje šta ti duša ište…nemamo vremena. Dal smo prokleti, šta li je… drugar je presekao to i rešio u jednom danu. Možda se i ja odlučim na taj korak. Ambis,možda bi mogao da preskočiš na drugu stranu,gde te čeka blagostanje… a možda i ne bi. .

Nasem drugu mineru koji trenutno radi na ciscenju Bosanskih minskih polja zelimo sve najbolje uz pesmu "Ucini bar jedan pogresan korak "

Hvala druže moj. Oduvek sam znao da mogu da računam na tvoju podršku :slight_smile:

1 Like

Nisi ti materijal(citaj dovoljno velika ckapi) za te stvari.

I sad kad kenjas tu po forumu moram malo da te razmazem ti tvojim sra…njem :wink:

Mani se filozofije nego zavrsavaj sta imas pa za NS na to ladno pivo.

Ae drug, pokušaću…

2 Likes

1 Like

11 Likes

2 Likes

9 Likes

You are, indeed, Herbert The Pervert :stuck_out_tongue:

1 Like

That’s only the beginning my friend :wink:

1 Like

1 Like