FUN vol. 4

Iz CG sam, hocu da otvorim racun na jednoj banci u Srbiji. Koja banka je najbolja?

A ko ju je proglasio kao najbolju? Isto kao i menadzera godine gdina Nenezića pre 10ak godina Tadić & Co mu dodelili a samo 6.meseci (slovima šest) Trayal proglašava stečaj i fabriku za smesne pare kupuju neki Bugari kao su pokupili kajmak i otisli…zato sacekaj da ti odgovore lično bi ti preporučio Unicredit. Prolazilo mi je bez problema kupovina na MS store-u, mada razmisli o Telenor banci cuo sam samo najbolja iskustva sa njima…

hvala

Pazi pogledaj za Telenor, konveruju valute po kursu menjacnica tebi posto si u CG znacice da € placas 119 umesto 123-127 dinara.

Zasto se o ovome pise u ovoj temi?

Zato sto mi glupo da otvaram temu za par odgovora a nisam znao gde drugo da pitam.

Ajde onda ako je tako da i ja pitam nesto :slight_smile:

Postoji li mogucnost da se otvori bilo kakav racun preko kog mogu da kupujem preko neta, a da mi ujedno stizu i pare na isti? Isao sam u Telenor, ali je problem sto nemam prijavljeno prebivaliste u Srbiji :confused:

A paypal?

Verujem da su velike provizije da preko paypala kupujem igre :\

image

5 Likes

Jel realno da se ne bi vratio po ova 4 upitnika prvo? :frowning:

Dole je objective a ne start

Always…ja i drugacije ne znam da igram…

Za Telenor banku moraš da budeš srpski državljanin

Sto ne prijavis, kad vec studiras ovde?

Inace, Paypal uzima velike provizije ali ja licno najcesce koristim njih jer je veca sigurnost, narocito za sumnjive sajtove kao sto je G2A…

@Dexter995 ne znam da li sam propustio nrku izmenu procedure ali imas kolko oces racuna nerezidenata? :slight_smile: Onolki norvezani pootvarali… Samo valjda treba ta potvrda o prebivalistu…

Nisam se dobro izrazio, moraš imati naš dokument, da li je lk, lk za strance, šta god, ali mora imati ID broj na sebi

1 Like

Mislim da nisam ovo postavljao, nesto najsmjesnije sto sam vidio u zadnje vrijeme.

7 Likes

Surova istina, mislim to sto stoji u tekstu.

Ako neko zna bio bih zahvalan da mi odgovori.
Uzeo sam tablet. I htio bih da uradim recenziju i pustim na YT kao moj prvi klip.
Ali, kako da znam sta smijem da pustim sa YT-a da ne bih dobio copyright?