FUN vol. 4

Opusteno, opet cu se praviti da nisam video :joy:

1 Like

Pa meni su generalno super heroji detinjarije, ali spiderman mi je jedan od najdetinjastijih super heroja, filmovi o njemu su isto za decu.

Jedino sto je dobro kod spidermana je Mari Jane :laughing:

S obzirom da je Spiderman tinejdzer, nije ni cudo :slight_smile:

Bleja

Ovako se ja osecam kada izvadim switch u tramvaju.

3 Likes

image

3 Likes

Plot twist, iphone users: I dont think at all :rofl:

5 Likes

Najnovij Quake Champions update :smiley:

5 Likes

Ovo da je bilo za dotu dok sam igrao, gde bi mi kraj bio. :joy:

6 Likes

3 Likes

:heart_eyes::disappointed:

image

2 Likes

Hype. Da cujem lebronomrsce :smiley:

3 Likes

U skladu sa novim generacijama…

Dadoh ti like jer sam pročitao NBA Jam 2. Eh, sudbino, kortikosteroidu…

1 Like

Ovo mene odlicno opisuje @Exo !
42058821_1827561667340687_8935763017916743680_n

Prije par dana kad je Aki postavio link za Space Jam 2 nisam imao vremena da izbacim neki hejt vezan za LeBrona, pa evo da iskoristim vikend.

Elem, sjajno sto ce napraviti Space Jam 2, sjecam se koliko sam kao klinac volio prvi dio, a bogami I sada ako ga vidim na tv-u pogledam ga. Za mene jedan od drazih djecijih filmova.

Vise sam se pronasao u ovo lebornomrzac. Nije da njega ne volim, cak sto vise, uvijek mi je bio jedan od najdrazih igraca, iako mi nikada nije bio nesto atraktivan za gledanje. Vise sam volio da gledam na koji nacin on gleda igru, zna sa koje strane dolazi udvajanje, pa unapred salje pasove koji pobrkaju kompletnu defanzivnu rotaciju, ili kako u sred skoka doktorski nadje igraca u cosku koji tamo jos uvijek nije ni dosao, ali se uvijek njegov pas I putanja igraca u istom momentu sretnu.

Ono sto meni smeta je toliko velicanje I pokusaji da se on strpa u istu recenicu sa Jordanom. Ovo komotno mogu reci da me izludjuje.
Prvo, covjek je imao tu prednost da nikada nije imao ozbiljniju povredu, a sve zbog promjene pravila u kosarci gdje napadaca ne smijes ni mrko pogledati, a kamoli odigrati malo jacu odbranu. Sve ovo je dovelo do “smanjenja” lige, gdje su vecina visokih igraca klasici strech igraci koji sutiraju sa vanjskih pozicija, I tu nema grubijana koji bi mogli da ti objasne neke stvari prilikom ulaska u reket. Nadalje, bas zbog ovih laksih odbrana doslo je do neprirodog naduvavanja statistike, tako da svaki prosjecan napadac u NBA (recimo DeMar DeRozen) ima slican broj poena kao jedan Larry The Legend Bird. Pri tome, napadacki arsenal Birda je nesto o cemu DeRozen moze samo da sanja.

Onda, konkurencija LeBrona. MJ je bez titule velicine: Barkley, Stocton & Malone, Ewing, Miller, Dominique, izbacio Bad Boyse, dobio u finalu Magica, da se nije povukao vjerovatno bi bez titule bili I Olajuwon I Drexler… Pored LeBrona titulu je uzeo ko je htio, samo nije niko iz Istocne konferencije, koja je I ovako uzasna, I sa rasipanjem Bostona (I oni su osvojili titulu pored njega), ostao je bez konkurencije na Istoku.

Ovako ni ne cudi izgubljenih sest finala za LBJ, iako vidim da se I to sada potura kao veliko dostignuce, sto je bio u devet finala.

Kontrola steroida naravno ne postoji, srecom po odredjenog klinca iz Akrona, Ohaja. Fascinantno da je toliko genetski nadaren da ima 120kg misica iako igra svaku drugu noc po 40 minuta xD

Eto toliko. Stvarno mislim da je LeBron doktor kosarke, vjerovatno nesto najblize eri kada su Magic I Bird mogli da dominiraju utakmicama samo sa svojim dodavanjima. Nekako to ostane u sjenci sjajnih fizikalija koje LeBron ima.
Ali stvarno mi na zivce idu ovi novi lebronovci koji su sada samo zbog cinjenice da nisu gledali drugaciju kosarku sada u uvjerenju da bolje od ovoga ne moze. A I kultura postaje takva da se o svemu prica u hiperbolama, I sve je GOAT ili nista.
Naravno, pomirio sam se sa tim da ce LBJ poslije povlacenja snimiti dvadeset dokumentaraca o sebi, I nove generacije ce njega znati kao najveceg, iako to nema veze sa realnoscu.
Ko zna, mozda je takvu sudbinu dozivio Kareem sa dolaskom Jordana.

6 Likes

2 Likes

Ne bih se bas slozio sa tobom. Delimicno jesi u pravu, ali delimicno i ne. Prosla sezona je bila sezona sa najvise povredjenin igraca unazad 20 godina, tako da ti ta prica kako sada nema povreda ne pije vodu. To sto je LBJ takva fizikalija da se slabo i povredjuje i sto je mnoge stvari doveo do savrsenstva (fizicka sprema, doskok, kretnja i slicne stvari koje su bitne da igrac ostane zdrav), to je vec do njega. Zato i jeste tu gde jeste. Covek je nerealan i ne vidi mu se kraj karijere za razliku od Wade (koji je ja mislim stariji 2 godine), u 34. godini. O povredama ne treba pricati, jer je to sve individualno, kao i o stvarima sta bi bilo kad bi bilo (da neko se nije povredio - Wade, Rose…).

O nedozvoljenim supstancama takodje ne treba puno pricati, jer kao sto ih je danas, tako ih je bilo i u eri MJ.

Takodje, odbrana se i danas igra, koliko god ljudi govorili da se ne igra. Mozda nema vise bas toliko prljavih poteza kao ranije, ali se igra. Ali jednostavno, protiv nekih igraca je nemoguce odigrati odbranu. Tempo kosarke je znatno brzi i igraci su se mnogo vise orjentisali na napad, kako zbog atraktivnosti, tako i zbog statistike. Ali i dalje u ligi ima itekako dobrih defanzivaca.

Kako fudbal, tako i svi drugi sportovi, godinama su se menjali. Naravno, promena pravila je takodje uticala na sve to. Nekada su se ljudi bukvalno tukli na terenu, sada se ni popreko ne smeju pogledati…

Koliko god tebe nerviralo, danas gledamo kosarku sa jednim od najboljih igracima u njoj. Nisam fan LBJ, ali ga izuzetno postujem i cenim zbog svega sto radi na terenu.