FUN vol. 4

Across key demographics, women preferred Xbox and Nintendo (they were also more likely not to have a favorite console and not to identify as gamers) whereas men preferred PlayStation and PC gaming.

We gathered some deeper stats on PC gaming in particular, finding that 75 percent of those who prefer PC gaming have computers running Windows. That’s not surprising, as virtually all the top gaming desktops and laptops run on Windows OSes. Thirty-two percent of PC gamers said a desktop is their primary computing device.

More than half of PC gamers (52 percent) also have an Android phone, which is 9 percent higher than any other group of gamers surveyed. PC gamers are also the most connected: they’re the most likely of all gamers to own up to 10 different connected devices, including other consoles.

Ja sam citao istrazivanje koje kaze da zene cine oko 40% gamera na konzolama, dok najstariji community ima xbox, namladji naravno PlayStation :smile:.

Ovo je ozbiljno istraživanje, nije za sprdnju.

To se i ja pitam, ali navodno se kriju jer ono ima mnogo likova koji se vode logikom zenama je mesto u kuhinji i slicno. Sto se mene tice nek ih je sto vise, taman sa nekom zenskom osobom da imam i o necemu zanimljivom da popricam :laughing:

Možda u početku malo, ali dodješ kući s posla, aj malo da se igram, kad ono žena zauzela tv, cepa Pegle, ručak zagoreo…

2 Likes

Nema tih problema, hoće malo da ispizdi kad ceo vikend presedim ispred ekrana, ali imam sestru iz Kanade dodje svako drugo leto, e tu sam video da to i nije baš tako lepo, aj što zauzme konzolu, neg i što palamudi kako xbox bolji :joy:

1 Like

Jel za udaju? :joy:

1 Like

Udata :joy:

Ja navukao devojku na konzole, igre i sl. :grinning_face_with_smiling_eyes: Kada je videla kako izgleda God of War jos u trailerima, nije mogla da veruje da je to igra (a inace uopste nije bila u toj sferi sa igrama i bilo sta slicno), pa posle toga smo igrali Until Dawn, svidelo joj se to sa odlukama. :grinning_face_with_smiling_eyes: I onda samo isli sve redom, Outlast 2, Silent Hill Downpour, Crash, Unravel, Detroit Became Human, Gta 5 (mada to je vise bilo za izivljavanje), Layers of Fear, Life is Strange… Trenutno igramo Life is Strange 2. Dogurali smo do toga da mi sama trazi da igra Forzu Horizon. :grinning_face_with_smiling_eyes: Eee, a nekad je knjige citala kao luda, sada joj pokazujem trailere za Mortal Kombat i Avengers-e. :grinning_face_with_smiling_eyes:

upropasti devojku,cccc :grin:

Haha, nisam mnogo. :grinning_face_with_smiling_eyes: I ja sam morao da se zrtvujem. :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Kako ko :slight_smile:

18 godina u braku. Zajedno odigrali Guild Wars 1 i 2, WoW, Gears of War 1-4… K’tome gospodja voli Assassin’s Creed i Witchera.

4 Likes

8 Likes

6 Likes

Kakav zaplet, ko spanska serija :joy:

Jebem ti led:

1 Like
1 Like

4 Likes