FUN vol. 4

I kako deca Srbije da budu normalna? Kad sve sto vide je ova budala i njemu slicne

Pa bilo bi bolje da slušaju njega jer oni koji su malo više slušali njegova predavanja i intervjue znaju da se on zalaže za zdravi život i pre svega moral…

Slusao sam ga i to uzivo. Da drug iz SNS-a ima svoju kvotu, jer su pajtasi i spoznori SNP i 1389 koji su opet sponzori ovom kretenu.
Srpkinje su kurve, treba da samo radjaju decu i da raduckaju po malo dok ne dobiju prvo dete. Posle toga su samo majke i domacice. I glupe su naravno.

Trbaju da se ugledaju na kulturne i ponizne zene kao sto su albanke i muslimanke.

3 Likes

Dobro ocigledno 95% ovoga sto prica je sprdnja, da jeste on vrlo inteligentan,to ne moze da se ospori,ali ovi sto ovo njegovo shvataju ozbiljno…

2 Likes

Lik je djavo

1 Like

Sa nekim stvarima sto si napisao bih se slozio.
Posto su nase devojke/zene upale u ekstra debilni mod i izgasirale se previse.
Potpuno odsustvo mozga, morala…
Mogu ti reci da su na tom trulom zapadu na koji one seljake glupe hoce da se ugledaju zene mnogo privrzenije porodici pa i patrijarhalnije vaspitane cak nego ovde. A ovde vlada zabluda da je obrnuto.

Donekle u pravu. Sve zavisi da kazem onako seljacki iz kakve je porodice.
Imam 2 sestre, devojka i njena sestra, drugarice koje imam sve su normalne , nisu nafurane bicerke drolje itd. Ali sta je zajednicko kod svih njih, imaju normalne roditelje, koje imajubfinkcionalni brak/razvod. Nisu kao mali davali tim ljudimabda se bahate, kada se ja setim batina jeza me prodje.
Ali sam sada bolji covek, prvo razmislim :slight_smile:

Da ne davimo temu, ali u opstem posrnucu moralnom i finansiskom izgubili su svi kompas.
A i te fine ne kazem da mora biti drolja ali su izgubile kompas o porodici, zivotu, svemu.
To ti garantujem. Nije sve u tome da li je drolja ili nije, kad je u glavi promaja po drugim pitanjima.
A veruj mi da su preko zene mnogo vise privrzene porodici.

Zato budes domisljat kao ja. Pre nego sto cu sranje napraviti sam bacio dedin kais kroz terasu hahaha

3 Likes

Zanimljivi kurioziteti sa Resetere:

Donkey Kong (1981) was released closer to the end of World War II (1945) than to the present (2018). So was Castle Wolfenstein.

As of 2018, Grand Theft Auto: Vice City (2002) was released 16 years ago. At the time of its release, it was set 16 years in the past (1986).

Doom (1993) came out closer to the first moon landing (1969) than to the present (2018).

Super Mario Bros (1985) was released closer to Elvis Presley’s first single (1954) than to the present (2018).

The original Final Fantasy (1987) was released closer to the launch of Sputnik (1957) than to the present (2018).

image

8 Likes

2 Likes


Zimske gume…

2 Likes

Ko se ovde ne pronadje taj MK igrao nije :smiley:

17 Likes

1 Like

2 Likes

Cek bre koji je kontekst iza ovog?

Imas klip na YT, Miroljub kaze da je to srpska zastava.

1 Like

Znam, gledao sam.