FUN vol. 4

6 Likes
3 Likes

pubg

@Zoorulee :smiley:

malo shitposta :smiley:

2 Likes

@Akiris odlična prerada :smiley:

Uh, krenuo sam prvi DLC Nioh-a i moram priznati da je odličan. Malo su kraduckali od Bloodborne-a sa idejama. Ko se seća močvare iz BB gde je boss 3 lika i gde se pojavljuju prvi put protivnici koja se glava preobražava u zmiju, odnosno pukne im glava i krene da se izvlači zmija umesto nje. E ovde je upravo ubačen jedan takav, stim što za razlku od BB ovde se glava kreće daleko brže kada napada pravolinijski, plus bljuje vatru i ima 360 stepeni kruženje oko tela kao jedan od napada (zavrti se u krug). Dodatno su napravili da kornjače koje kada se ubiju izbace dobar plen, sada uzvrćaju udarce i znaju da budu jako nezodne, posebno što bacaju gomilu bombica koje vas parališu. Igra je u DLC-u postala daleko teža, obični protivnici ubijaju sada iz 2 udarca i prave više komboa, treba baš paziti i biti skoncentrisan.

Doduše, ja sam igru završio sa LVL 117, a prva misija DLC-a je LVL 150, tako da možda ima i toga pri osećaju težine. Mislim da mi nedostaje nekoliko nivo-a da bi bio na nivo-u da mogu lagano da pariram, ali zato biće više amrite :slight_smile:

Preporuka svima, koji nisu još probali.

1 Like

pobeda :smiley:

7 Likes

super sto si preporucio, ajde da organizujemo neku trampu kad predjes. privremenu zamenu ili stogod

Dogovoreno, jalvjam se čim završim, videćemo šta i kako.

2 Likes

Mukica

2 Likes

3 Likes

4 Likes

Bes me interesuje kada pocnu da naplacuju za Fornite koliko ce ostati popularna

Sta ce naplacivati? Imas battle pass koji je jeftin a odlicna je stvar…

I to platis jednom battle pass, i sledeci kupis v-bucks-om.

2 Likes

Cak ce save the world biti djaba ove godine

4 Likes

:smiley:

8 Likes

4 Likes