Game of Thrones | Season 8 | Official Tease: Crypts of Winterfell (HBO)

4 Likes

Dilema ce biti, da li mogu da izdrzim da sve izadje pa da gledam ili cu da gledam kako izlazi.
A sto se kraja tice mislim da je predvidiv.
Svi ce da izginu i cao!

1 Like

Samo Daenerys! :smile:

Hahahahhaha,taj rade brate,al ja nemogu da cekam kad znam da je izasla epizoda,mora odma da se gleda,nema cekanja,samo da ne useru kraj,samo sr za to molim

1 Like

Dizginu :grin:

1 Like

Koji god da bud kraj nije po meni usran. Prosto to je to. Nikada ja nisam imao tih problema, da mi se ne svidja kraj neke serije, filma, igrice.
Samo je pitanje sta ocekujemo. Ja se spremam vec psihicki da ce svi da riknu. Ono da ce bas svi koje smo i najmanje gotivili da poginu i to ultra glupavo. Da ce u najboljem slucaju da prezivi tipa Sersi ili tako neko.
Ili cak verujem da ce svi da puknu i da ce da pobede ovi beli setaci. I nastupi konacna zima!
E sad, kada sam sve to tako sebi u glavu utuvio onda ce mi valjda biti lakse kada vidim da ce 1000000% poginuti Deneris, Dzon, svi Starkovi.

1 Like

U GoT postoji “formula” da kada neko ima momentum/nadmoć, tipa najveću vojsku ili diplomatsku prevagu ubrzo biva potučen i neka druga frakcija preuzima “vođstvo”. Tako će se ta klackalica pomerati i kroz finalnu sezonu, gde će na kraju White Walkers biti premoćni (kao što već sada jesu) ali će pasti pod obrtom (tipa dragonglass ili neka zajebana vremenska zavrzlama koju će Bren izvesti).

Tako nesto i ja verujem. Bren ili kako bese drugar od Dzona koji je otisao na jug da uci??
Posto samo na “misice” nece dobiti setace nikada. Pogotovo kada znamo da su zmajevi prilicno ranjivi a i sada oni imaju jednog a ovi samo dva!
A moje neki scenario je jos gori, da taman kada im nesto bude dobro krenulo dobice udarac sa ledja od Sersi!

1 Like

To je classic GoT momenat :smile:.

Biće u fazonu “Evo šaljem vam vojsku1!” … “ali s leđa”.

2 Likes

Evidentno onda nisi gledao Lost :joy:

3 Likes

A gledao sam i nije mi se svidela cela serija.
Iskreno kraj kao kraj mi je ok.
Mislim da sam jos davno pisao bas za Lost gde me smorilo 100%
Kao i svaka serija kada krene u ono vestacko silovanje i nabijanje minutaze.
Ali toliko ocito i nasilno da mi je tu pripala muka. Kada su krenuli da vracaju film za sve koliko se secam sta su radil pre nesrece, pa gde su bili bla bla ko im je baba itd… Preterano i ocito nebitno. Po meni cela serija ima barem 2serijala viska.

Uf, ne mogu da docekam da ovo izadje, milism na GOT.