Gde i kako igrate!

Postujte ovde vaš “radni” prostor!

Ajde nek’ još neko ubaci sliku, da mi ne propadne thread!

E nisam ni video temu, lol. Sad cu da slikam pa da turim :slight_smile:

Evo i moj “gear” :D:D:D

Jel ja to vidim ili su to dva glanc nova dzojstika.
Lep vam je radni prostor da vidite kako je meni namesten xbox 360. Videcu da postavim.:smiley:

Da da… otisao sam posle i kupio dva nova… odlepio sam jer ne mogu vise igrati s onim djubretom sto mi se polonio :slight_smile:

I ovaj jedan novi je malo “izuljan” po stranama od ispadanja ali barem ne cangrlja i analog stickovi rade dobro…

Super tema.
Videcu da sutra uslikam svoj “prostor” pa da okacim koju sliku…

sa blicom i bez



Robotnjik sto ti je dobar sto…, mnogo mi se svidja. Ja bih trebao da ga menjam uskoro. Gde si ga nabavio?

IKEA nogari = 10e
Staklo 5mm debljine, zaobljeno i obrađeno + rakijica sa majstorom (180cm x 75cm) = 30e

Super je što staklo daje daje utisak da ti nije oduzeto od prostora. Pošto već imam jedan radni sto u sobi, dodatna “solid” površina bi ubila prostor.

Koristis skoro arhitektonski jezik…bravo :smiley:
Fotografisacu danas svoj gaming prostor, mozda napravim i par sa ljudima koji mi dolazi na slavu kad ih nateram da igraju Lips, GH i RB :slight_smile:

evo ga, moja omiljena pozicija za igranje, trosed

i ako hoću suptilno osetljenje noću dok igram

Auh, Dzukela, dobro to izgleda! Vidi se trud da se uredi prostor, nema sta.
Evo jedna zbrzana panorama u photoshopu, nije me mrzelo:

A evo iz drugog ugla:

Yup, volim da se zavalim u lazybag, onako bas blizu. Dok sam sedeo na kaucu, bilo mi predaleko. Btw, ovaj cvetni pokrivac preko dvoseda sluzi da se Lidija uvije u njega tokom zimskih meseci… bude k’o larva. :rolleyes:

ha, lazy bag je super stvar. Moj nije stao u kadar, probaću sada na boljem svetlu panoramu.

najvažnije mi je bilo da sakrijem SVE kablove, da se ni jedan ne vidi, i u tome sam uspeo.
oko 65 metara kablova u totalu se nalazi iza/ispod onog 600 kg drvenog panoa.

E i da odlican sto covece… ovi stolovo sto su kao gotovi za raunar su toliko mali da mi ni sestra ne stala :rolleyes:

Evo i moj Room… imam i ja lazy bag… da ne budem izuzetak :D:D:D

Sry za lose slike ali crkla mi je baterija na fotoaparatu a iphone nema bas peteran kvalitet :smiley:

evo ga, malo bolje:

i polica da je n00dle vidi


Ludilo

Ovo je moja stara krntija od kompijutera… Barem i dalje radi…

Noj legendarni nered…

The pirate collection…(Nisu svi…samo vise od pola…)

Jao ljudi,pa vi svi slikaste,a ja jos nisam.Sve cekam ove iz tepih srvisa :smiley: da mi operu tepih pa onda da slikam,ovako mi deluje prazno soba…:cool::slight_smile:

Haha prle kralju. :smiley: Moj setup mozete da vidite na glavnom sajtu u opisu za volan. :slight_smile: