Gde i kako igrate!

Aaa onda kapiram zasto je dole, ne bi bilo lose da ga samo nekako usmeris malo na gore, nesto da podbacis ispod, mnogo menja ceo zvuk onda… NextGen naravno tek krajem godine ce krenuti da bude isplativiji, za sada potrebe nema, ja licno tako planiram krajem ili pocetkom sledece ne pre

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Evo i mene sa update-om:

TV: LG 3D 47LA660s (na slikama je LG 47LN575s)
AVR: Onkyo TX NR414
zvučnici: JBL Studio 190
















Nešo zato šogor kuka kako se naradio kod tebe. Totalna promena, sviđa mi se

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Loš mi je foto-aparat, puno je lepše “uživo”.
Sutra još ostaje da Šogor donese i montira novi kompjuterski sto, pa da posakrivam preostale kablove i montiram konzolu.

wooo ninja style :smiley:

Svidja mi se, konacno smeka kako treba :), pazi kad planiram slicnu kombinaciju iverice heheheh a i nozice iste :slight_smile:

no, kolika je visina komode ove za tv od patosa do ivice?

Nešo ovo je ispalo bruka, samo me zanima gde si sakrio xbox360 ?

Poslato sa tastatrue koja pravi greske!

tačno 60cm

Sutra mi stiže i sto za komp, pa će konzola stojati na njemu, a biće povezana i na monitor i na TV.

a ona rupa ispod AVR-a za XO pretpostavljam?

Hahahaha…videćemo…za sada ostaje prazno.

ok ajde to sto je prazno, razumem, ceka se nova konzola

ali jednu stvar ne razumem zasto nemas, jer ti fali sada da bi se dobila toplina

@ninja, prelepo izgleda, mene samo zanima gde si uzeo televizor :wink:

Mora tu neka konzola da se ubaci :slight_smile:

prominila se tema na fsd pa evo jedna umjetnicka :smiley:



Al si dobro to odradio.

Iz prestavljenih fotografija se vidi da si veoma precizan, pedantan i uredan, prostor si lijepo osmislio i odradio, svaka cast.

Nekada sam sa tobom bio u dopisu (mart-april) oko one ideje preuredjenja podruma i potrebe za tvojim zanatom po pitanju modovanja kojecega od XBOX360 i PS3. no medjutim ali ipak bio sam sretni pobjednik i prve i druge a i trece POPLAVIJADE koja je zadesila Zvornik (RS). Pa je podrum kao rijesenje za trajno ispao iz kombinacije (ulozeno previse a po pitanju vode sam nemocan da je sprijecim da ne ulazi u podrum jer one kolicine kise obavezno ga moraju plaviti i sa time sam se pomirio), ali zato ostaje opcija tavana za preuredjenje (izlaz preko postojecih stepenica i uz dobru izolaciju i rigipsovanje i sve ostale poslove i poslice). Ove dvije slike su ono najpribliznije kako ce da u zavrsnici, sve da izgleda (semo ovoga dvosjeda jer je sirina veca, moze i petosjed ili ti trosjed sa produzenim ugaonim dijelom sa strana) + malo friziderce i aparat za vodu (topla-hladna, zbog radi napitaka a zbog nemogucnosti izvlacenja cijevi i obezbedjivanja mini kuhinjice i wc-a na tavanu) i + u bliskoj buducnosti neki kafe aparat (veliki sa vise opcija topli napitaka). Poceo sam napokon da nabavljam sve one sitnice koji si mi dao kao zadatak da imam prije nego li tebi dodje na rad. I samo da rata i tajfuna jos ne bude.



prebacen ti je post ovde da znas, posto se ovde kace slike gde igrate i tako to… Ono je bila moja tema za komletan projekat posto sam udavio boga oca :stuck_out_tongue:

btw koja je sirina ovre sobe? Imam utisak da je 3m ili 2.5 tako nesto, cisto ono da pobegnes od svih hehehe

Sdarkos lepo nema šta ali jedna stvar mi se ne sviđa de je xbox ili Xone? :slight_smile:

Sent from Arkham City using Tapatalka

Sala za gejmerske sastanke, na vratima mu stoji strogo zabranjen ulaz :slight_smile:
Stvarno izgleda dobro sem sto ti fali jos par konzola :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

Citate li vi post :stuck_out_tongue: to su slike kako je covek zamislio da bi na kraju trebalo da izgleda…

Sent from my phone using Tapatalk

No problemos batice.

Ovo nije moje ali su dimenzije 2,5 x 4,5 m.

:hihi