Gde i kako igrate!

Izuzetno lepo! Playroom u xbox stilu, kao sa reklame :slight_smile:

Mislio sam da je neki “showroom” :slight_smile: bukvalno kao sa reklame neke. Bas si sve lepo skockao.

Trazi neke pare od MS-a :slight_smile: Bolje ih reklamiras od njih samih.

A i koja igra(po osobnom izboru) ne bi lose dosla :slight_smile:

Ostaje patos da promenim i ovu sliku sto je tek bzvz nakacena… Idem polako ka tome, mali koraci jbg







Sent from my Nexus 5

Ne svidja mi se samo sto ps4 nije vidljiv a i jako mu je los protok vazduha cak i sa tim ventilatorom koji si nabudzio. Na primer izvadio bih ovu donju fioku (nadam se da u njoj ne drzis carape :D) i umesto nje tu stavio ps4.

Inace lep setup. Otkud si se odlucio da zamenis stari sa nosacem za TV? I daj u boji slike ne ovako :slight_smile:

Extra Vlado :slight_smile:

Grije li ti se kako Ps4 tu gdje stoji? Meni vrag vreo ni upalio ga nisam, a na otvorenom prostoru…

Jucer igram Order, fan se cuo glasnije nego inace. Kontam, hajde taj period poceo, ljeto se blizi. Ali boga mi ide mi na nerve… Naspram Ps3 Slim-a, Ps4 je raketa na solarni pogon kako se cuje…

sve zavisi od igre do igre kod PS4, ali da se greje greje se jbg, ipak su nagurali sve u malom kucistu, to je glavni problem. A i generalno njihovo resenje je po meni debilno, mislim na sistem izduva, nema logike, oni da imaju fan normalan kao xbox sto ima, klao 360slim ili one svejedno kojim, samo fan da ide na gore i debeo heatsink, bog da ih vidi, konzola bi bila silent skroz. Jedino sto bi morala da bude veca

Sta znam, bas iz tog razloga sam ubacio ovaj fan, probao da igram sa zatvorenim vratancima, em je ne cujem toliko em se hladi dobro :smiley: pa sta vise hehhehe

Polako sredujem sobu,napravicu bolje fotografije kada mi stigne nova sofa i police,namam vise prostora za mange i knjige :slight_smile:


Daj ti ovo iz nekog sireg ugla da lepo sve vidimo :wink:

zasto crveni ds4 u kutiji

cool je inace tek sad primetih metal gear bundle

Ipak nisam jedini s foruma koji ima MGSV limited edition konzolu :slight_smile:

Sve sto bih trenutno igrao je single player tako da nisam imao potrebu da koristim crveni joypad.Treba uskoro da mi stigne resident evil revelation 2 mislim da on podrzava split screen,taman i prilika da isprobam dual play mode,samo jos nisam siguran da li je za to potrebno da imam i posebne naocari,mislim da sam negde procitao da postoje …

yup moras posebne Dual Play naocare, 2 komada dodju A i B tako da svako ima svoje, mislim od 2 igraca… Sa ovima koje si dobio uz TV ne mozes, one su za klasican 3D

Mana tog dual playa je sto svi u sobi dobiju napad epilepsije ako nemaju naocare. Posle 5.min u sobi bez naocara imao sam takvu glavobolju da to nije normalno.

O kod obicnog 3D boli glava bez naocara, a sa njima prvih 15 min malo neugodno posle vec ok

Evo i moja dva kutka:

I naravno:

Karane kako ti bre prezive ove konzole na podu?Bar nema prasine u sobi:lol:

Evo iskreno da odgovorim obojici, konzole imam, ali bas nista ne igram. Tako da ni prasina ne smeta previse :smiley:
Postao sam klasican horder, nakupljam igre i konzole, ali nemam vremena nista da igram. Bar je kolekcija lijepa :slight_smile: