Gde i kako igrate!

Evo novi tv je stavljen, sada ovako izgleda brlog

7 Likes

Sve samo ne brlog. Sve je slozeno po PS-u.

1 Like

@Son_of_a_gun
Vidiš kako je na ovom snimku vešto izbegao NJENU torbu ?

4 Likes

Primijetio sam još jutros. Šta znaš, možda je u torbi punjač za vitu i rezervni joystici za konzole. :smiley:

2 Likes

@iKaran E tako vec da, ono stvarno nije nikako pasalo…Sta reci nego uzivaj u novom TV-u !

1 Like

Uradio sam update 3.1 moje sobe i sad izgleda ovako



5 Likes

Veoma nice. Al sam jos pod utiskom jucerasnjeg browsovanja neogafove teme o setupima i… sta reci a ne zaplakati.

Mogu da zamislim,gledam na YouTube ponekad :joy:…Recimo ja volim simplicity

Meni je kod tebe uvek najinteresantnija ova poslednja slika :smiley: Koliko mangi… :slight_smile:

To su igre, nije manga :stuck_out_tongue:

Stripovi su i to samo jedna trećina knjige većeg formata,jednostano više nema mesta gde da ih izložim (tako se kaže?),a one manjeg formata kao što je Berserk n

ema ni smisla ,tako da su utamničene negde u mraku

Znam, salio sam se :wink: .

S tim sto bih ja sedeo otprilike gde je taj sareni stochic. Mnogo su mi maleni tv-i, ocu dozivljaj ko bioskop. Jedno je tv serija, drugo su sitna slova i protivnici u daljini.

Meni deluje kao super udaljenost. Ja igram sa velike daljine, a nista ne vidim…onda pokusam iz blizine i tako jos gore, ne mogu da pohvatam nista, gubim “siru sliku” situacije.

A trenutna situacija u sobi mi ne dozvoljava da za stalno makar malo priblizim tv i nadjem savrsenu udaljenost, jedini nacin je veca dijagonala…plus odlicno opravdanje za novi tv :smiley:

Razmazio te PSVR big screen mode :smiley:

1 Like

Haha, ma znas da sam tako sedeo i pre nego sto je PSVR bio iskra u Shuovim ckiljavim ochima.

Ja u lazybag na metar od tv-a, lidija iza mene na kauchu se krsti.

Ako VR ne umre od ovolikog mismenadzmenta, neka sledeca, ostrija verzija bi lako mogla u potpunosti da ponisti potrebu za velikim televizorima. Mislim, sto se gejminga tice. I ovako je blizu, ako ti standardi nisu visoki.

1 Like

:joy: + :cry:

Sad zamišljam neku pećinu isklesanu u podrumu sa oltarom na kome se nalazi Berserk, pod katancem :smiley: Dok ne nastave u 2017,

Zbog toga je taj sto i postavljen tu na to mesto, inače bih sedeo u tv u :joy:…Znači nisam jedini kome smeta mala slova u igrama…
Očekivao sam da će reprintovati Berserk u većem firmatu,ali naravno DarkHiorse nasravlja po starom…

2 posts were merged into an existing topic: Gde i kako igrate Vol. 2