Gde idete za Novu Godinu

Kad vec ima tema za letovanje ajd I za NG :slight_smile:

Ove godine sam pokusavao da organizujem drustvo da odemo iz srbije na par dana ali je sve ostalo samo na prici. Tako da se dvoumim izmedju neke diskoreke ili ostanka kod kuce I gledanja zadnjeg kola NFL.

Kuca ofc sa devojkom.
Nemam vise 15 godina da idem po nasim kic i sund diskotekama, klubovima, fensi kafanama. Em sto bi se smorio em sto mi se ne baca 100 evra za dve osobe.

Gledao preko. Ali svuda je 100 evra prenociste u hostelu. Ahahahahahahahahha
Neka hvala, potrosicu pare na nesto pametnije. :slight_smile:

1 Like

5 Likes

Kao sto Miki rece, Kuci sa porodicom i jos dva para. Neko lepo vino + pecenje +ruska salata Kupim koji vatromet i svetlosne pirotehnike da pravim deci show a i sebi.

Vise zbog sebe nego zbog dece :joy:

3 Likes

Kuci sa zenom i bebanom :smiley:

Ženu, kulen i rakiju pod mišku pa u komšiluk kod kolege sa posla.

3 Likes

1 Like

pa ti opleti za novaka “Desteny” :smiley:

1 Like
1 Like

Sa djevojkom cu na turneju po centralnoj Evropi. Docekacemo Novu godinu u Strazburu, a obici cemo i Kolmar, Minhen, Cirih i Milano. Osjecam da ce nam trebati odmor od ovog “odmora”, ali nas cekaju obaveze cim se vratimo tako da nista od toga :smiley:

3 Likes

Ja novu tj u 12 sati kuci u krevetu, dok cu dan provesti radno jer mora neko da vam popravlja avione kojima cete da letite :man_mechanic::airplane:

2 Likes

Pa ti onda znas mog drugara Djuru xD

Inace za novu kuci, kao i prethodnih par godina.

Bicu kuci, mislim da cu gledati Gospodara prstenova ( nisam gledao ima tri godine )

1 Like

Idem negdje di nikada do sada nisam bio, biti cu kuci kod sebe…ovo je prvi puta da cemodocekati novu godinu sami nas troje( ja, zena i dete)…

2 Likes

Malo sa zenom u Sarajevo, malo za promijenu. :slight_smile: