Gde mogu da nađem Xbox Live Gold?

Gde mogu da nadjem najpovoljniji gold za 3 meseca ili 6 meseci?

Javi se @m.milos90 kod njega imas sve sto ti treba.

Najbolje je godina zbog cijene a imaš i xbr shop i cdkeys itd

hvala buraz

Sad je trenutno na xbl-u akcija,1 mesec gold-a za 1£…

Na store-u?

Pa upali kutiju nakaci se na xbl i videces ponudu na prvoj strani…

Druze meni izlazi game pass za 1$ ako imas Gold

Mjesec golda za 1$ važi samo ako nemaš već gold prije toga. Ako imaš onda su standardne cijene.

Za Game Pass isto važi, 1$ ako ga nemaš, standardne cijene ako imaš.

Da,upravo tako,ms svake godine u isto vreme radi ovo sa gold popustom,ja ga tako sastavim 3 ili 4 meseca za po 1 £…

Meni traje gold do 15 januara… ne znam da li ce biti do tad, a kako uspes da sastavis za 3-4 meseca?
Kad posle prvog meseca opet imas gold, pa.ne mozes da uzmes za drugi?

Meni gold istice sutra -uzeo 26.11.na akciji, vrati me na silver i opet dobijem ponudu za gold od 1£…

A je l ima neko pravilo do kad traju te akcije i kad su?

Oktobar-novembar odprilike,ove godine msm 15 novembar…

1$ je samo prvi mjesec, ne možeš gomilati mjesece inače bi ljudi za 60$ koliko košta gold za 12 mjeseci kupovali po 5 godina golda. Ove godine se potrefilo da su bile dvije akcije za kratko vrijeme pa si mogao povezati dva mjeseca za po 1$.

To sam upravo i rekao,kad istekne gold i počne silver stice pravo na akcisku ponudu a ne u toku trajanja gold naloga,
a ovo što se potrefilo, pa potrefilo se i prošle,ja sam sa nekim malim razmacima uzeo 3 meseca za po 1 £,za predprošlu slično nešto…

Evo je i treca akcija na xbl-u,treci mesec zaredom.Ovaj put je 2 £ za mesec dana gold-a,ali opet,nije 6 £,tako da sam 3 meseca golda za uzeo 4 £. u razmaku od par dana.
MS svake godine ovo radi…

Zato Sony daje igru uz PSN+, i to Far Cry 4 :face_with_hand_over_mouth: :gun: Btw. Sala

Da, koju je pola nas preslo …

Jel vidis blurovan deo?

1 Like