Gdje su nestali neki tutoriali?

Pokušao sam poslati prijatelju korisne linkove na neke tutoriale i vidim da su nestali, zna li tko o čemu se radi?

Evo linkovi:
http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=3552
http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=5878

Covek koji ih je pisao je u medjuvremenu napustio forum sa sve tutorijalima.

A za koji problem je potreban tutorijal, posto postoje novi tutorijali za sve sto bi trebalo?

Pošto mi je frend nabavio Xbox360 (RGH), nije baš upućen u ništa pa sam mu htio poslati tutorial za prebacivanje igara na Xbox preko LAN-a ili Wifi-a!

O kom coveku se radi?

Da li mozete da postavite link od novog tutorijala za prebacivanje xbox360 igara preko LAN-a ili wireless-a? Ne mogu nigde da ga nadjem. Hvala :wink:

Preko FTP se prebacuje, ako se koristi Wifi trajace vecnost. Podesis FTP od konzole sa clientom, sa racunara se povezes na xbox ftpom i prebacis sta hoces. Ovo su neke osnove sa racunara Mislim na FTP login… Ja se ne secam tog tutorijala svakako, evo sa interneta upustvo na engleskom:

Here is a Step-by-Step Guide on How to FTP,

Things you need:
Ethernet Cable
Router (Obviously)
JTAG/RGH (Obviously)
Desktop/Laptop

  1. Connect The Ethernet to your JTAG/RGH and Your Router,
  2. Turn on your JTAG/RGH
  3. When you are on the freestyle dash click down the Right Analog Stick on your Xbox 360 controller,
  4. In the bottom left you will see IP: x.x.x.x (Your Internet Protocol Address)
  5. Download any FTP program such as; FileZilla, CuteFTP, FlashFXP,
  6. Open the FTP program and go to Site Manager,
  7. Create a New Site,
  8. In the Host Box type your IP address in thats on your JTAG/RGH,
  9. Username: xbox
    Password: xbox
    Port 21
    Also set the Protocol to: FTP
    and Encryption to: Use plain FTP
    if they are not letting you type anything in Username and Password, Change the Logon Type to Normal,
  10. Then go to Transfer Settings and Make sure Active is ticked because it will be ticked on Default,
  11. Then Click Connect,
  12. Then your Done!
    P.S The reason you set your Transfer Settings to Active is because it will say Failed to retreive directory well thats what it kept saying for me till i ticked the Active box,
    Also make sure you have XeX Menu open on your JTAG/RGH else it wont allow you access to your files, but if you tried to connect without the XeX Menu open it dont matter, just open XeX Menu and try again :),
    Btw if you cant find your IP address by Clicking down the Right Analog stick then just go to XeX menu and Press RB 2 Times and it should show at the bottom of the list your IP address

Ko to napusti forum i pokupi tutorijale? Po logici bi trebali biti negdje na serveru kao bekap. I cinjenica je da nedostaje pofino tutorijala po pitanju i ps3, znam da su bili ali kada su mi zatrebali …nula bodova.

studiovpc koliko sam ja upućen je “odneo” tutorial-e

Ja sam mislio na onaj tutorijal gde u my computer-u ukucas IP adresu sa \ ili // i posle samo copy/paste sta gde treba, ali hvala ti svakako, probacu i na ovaj nacin :wink:

Pa nije valda Vlada otisao sa foruma?

jeste. uskoro ce ti se neko javiti.

Ne kontam nista???

Edit: Aha sad mi je cela prica sa LevelUP jasna…

Jeste otisao je i napravio je svoj copy paste ovog foruma. Uskoro ce ti se neko javiti sa linkom da odes tamo. mozda ti je sad jasnije :wink:

Aha znam za to LevelUP, dobio sam invite… Sta se dogodilo ako moze ukratko, znam da je skino admina ali da je otisao to nisam znao…

pitaj njega.

Ahahaha Akiris uvek pravo u meso… :smiley:

Steta poceli smo da se osipamo… :frowning:

Vidim pola ekipe otislo tamo…

aLx je otisao i jos dosta stalnih clanova kako vidim…

jbg. tako su odlucili. Njihovo pravo. Neki su samo tamo, neki samo ovde, a neki i tamo i ovde. Novi clanovi pristizu. nije svet propao niti ce sa njima, sa nama, bez njih, bez nas. simple as that.

Tako je doktore, samo kazem trenutna situacija kako meni deluje…

Oduvek sam cenio Vladu kao clana XBR i kao Admina i kao majstora, pa mi je zato ovo cudno sve doslo…

Naravno da svako bira kako zeli… :smiley:

Long live XBR.

Moze link za update rgh na najnoviji dashboard v2.0.17502.0
Thanks in advance :wink: i pitanje kako se zovu gumice ispod dugmica na xbox 360 gamepad i gde to ima da se kupi i koja je cena? I bonus… Gde je najbolje skidati gotove rgh igre free and fast? Moze i u pm ako nije za ovde…

Sent from my iPhone using Tapatalk