Gears 5

We are excited to reveal your first look at Arcade, a brand new type of Versus experience for all types of players. This ultimate jump-in / jump-out mode brings hero characters, each with their own distinct abilities and weapon upgrades, to Gears 5 Versus players.

Arcade Deathmatch is just the beginning, where two teams of five race to be first to 50 kills. This promises to be unlike any Gears TDM you’ve ever played

Napokon tdm koji ću ja moći da igram a da ne zaspim od dosade…

1 Like

Hahahah :smiley:

@jahalang0112 u koji štos? Zadnji put kada smo igrali imao su 5-10 ubistava u 3. runde :grin::thinking:

Gearsi su mnogo zajebani kad tek udjes protiv svih nas koji igramo godinama… Moras par meseci da grindujes konstantno da provališ multiplayer, da ti klikne igra…

Pogotovo je zajebano kada @xX8Lampard8Xx upali sekiru u krene da kasapi po mapi :smiley::joy:

Naravno i to oniksi protiv oniksa i ti. Ali u našu odbranu one koje oborimo davali smo ti da ih dokraičiš.

1 Like

jel sam bio ja tu prisutan? ne mogu da se setim?

Inace u gow ima nepisano pravilo kad ga downujes, ti ga i ubijas, znaci nema kradje killova, osim kad je bas drama ili kad ne mozes da dovrsis kill.

Milan to nikako ne postuje, ako mi covek nije uzeo jedno 500 killova nije niko…

edit: ma kakvih 500, bez soma nista.

1 Like

A što lažeš… Nisi ti toliko igrao sa nama… A u kingu mi to ne poštujemo… Brajvu i trbeku sam ja ukrao ubistava za zadnje dve+godine ih… Pogotovo dok traje akcija, ono kada je slabiji tempo i kada su protivnici lošiji, onda to kao poštujemo… A i nemoj da me teraš da slikam i kačim statistiku iz igre, pa da vidiš koliko nih ja tek trebao da imam ubistava :smiley:

pa ako nismo bar 200h igrali zajedno nista nismo uradili… bar 200h kazem, u gow4

Jel sachmara jos uvek vlada bojistem?

Kad se samo setim u gearsima 2 i 3, ljudi su neverovatan balet radili s shotgunom i odbijanjem o zidove, ko ljudski fliper smrti.

Mada, nije dobro kad se cela prica svede na jedno dominantno oruzje. Sachmara i juris.

Nismo igrali toliko…

Odgovor na tvoje pitanje.

Da, gnasher se najvise koristi, mada u odnosu na GoW 2 ovde ima mnogo vise oruzja koja se koriste na svakoj mapi, tako da ako neces da igras samo sa gnasherom imas izbor da ne igras. Mada 99% nas koristi gnasher u 80% situacija.

1 Like

Nagrade za betu…

Oni to imaju odavno…

Nemaš ti tu grind. Za 4. je bilo da se u Beti dođe do lvl 20. Što u normalnim mečevima ti treba 3-4… A i oni to uvek rade simbolično… Videćemo u igri šta će u kako da naprave… Što se tiče igre, bio je za Rama i one skinove koji se prenose u 5. To je vredelo, ali opet, malo su se ljudi cimali da to uzimaju…

https://twitter.com/IdleSloth1984/status/1154972791281803265

5 Likes

4 Likes