Gears Of War 4 izlazi 11. Oktobra

Pomesao sam… da -.-’
Kako uzimam sad Fifu 17, pa je na njoj popust, utripovao sam da je na svim igrama taj popust … Izvinjavam se zbog pometnje, greska u koracima :slight_smile:

Good news! #GearsofWar4 pre-load for XB1 digital pre-orders begins later today at 5pm PDT (12am UTC). Expected download size will be 54.6GB.

now thats an internet speed :smiley:

3 Likes

Da nije malo rano, tek 11. izlazi?

Izlgeda da nije. Verovatno hoće da rasterete servere kada igra bude dostupna.


Jedino da ne bude neki day one patch.

Odlicne recenzije za sada za Gearse:

IGN - 9.2
Polygon - 9
Gamespot - 7
Gameinformer - 9.25

Brine me malo ova sedmica Gamespota, obicno imaju dosta uravnotezene ocene. Preleteo sam preko opisa jer nemam vremena detaljno da citam i vidim da kritikuju repetativnu i neinspirativnu kampanju. Srecom ostale ocene su dosta dobre i drzi odlican metascore.

Gears of war 4 live stream od sinoc :smiley:

I Jim Sterling je dao 7. Koliko vidim iz njegove recenzije, igra je ok, njega muči što smo dobili “more of the gears” (ne mora nužno biti loše) i da mu likovi nisu zanimljivi. Meni je pre svega drago što niko nema tehničkih zamerki na igru,

Vidim da su sve ocene vrte oko 9-ke, sa tu i tamo 7-icom. Skroz retko 8 ili slicno. Uglavnom, po svemu sudeci bice ovo dobra igra, i veliko ohrabrenje za Coaliton.

Zakljucak iz Polygon-ove recenzije:

1 Like

Od ovolike liste, vas brine gamespot koji je dao 7icu. Blago vama iskreno :slight_smile:

Edit: od pocetka, od najave gears 4, isti taj gamespot brine i smeta im sto se gearsi vracaju korenima, originalnim igrama. Sto nisu kao judgment, dok se ceo gears community i player base raduje tome, jer svi znamo kako je judgment prosao i koliko je los bio.

3 Likes

Gamespot je zvanicno propao, svi koji su valjali su otisli. Jos ako je recenziju radio onaj mali sto zamislja da je pro recenzent, onda me nista ne iznenadjuje, odavno sam primjetio da se previse trudi da ga ljudi shvate ozbiljno. Sad cu da vidim je li taj deckic u pitanju.

Edit: jeste, taj decko je u pitanju. Sreca uradio sam unsubscribe prije dva mjeseca, on izgleda radi sve recenzije za njih.

1 Like

Da se mi nebi prepucavali evo kako stoji za sada na metacriticu , igra je dobila dobre ocene overal.

1 Like

Najbolje stvar od svega, sto mi malopre @loodacha, ili ti najbolji share ortak svih vemena, javlja da je pre-orderovao igru :grinning: Ne da mi covek da se potrosim. Ziveo!

3 Likes

Bice guzva u hordama, svi zivi imamo igru sada :smiley: + Pcmr sa nama

1 Like

a jok, ASDW + miš neka igraju u posebno…

Kako Dzudzija da izbacimo? :smiley:

Tako se to radi, ja uvek kada gledam ocenu idem na metacritic, kompletan zbroj ocena, podeljeno i dobije se najtocnija ocena, isto vazi i za film, svi gledaju na imdb, ja uz njega obavezno pogledam i na metacritic koliki mu je Metascore.

Ovo mi se jedino ne svidja, ne da imam nesto protiv PCMR dapace, nego po meni to nije pravedno, ovaj sa misem a ti na kontroleru, jednostavno cini mi se da ne ide…ovaj na PC je odmah u prednosti…