Ghost of Tsushima {MT}

Nije sve negativno? Realno pojašnjava zbog čega su ocene i recenzije polarizovane.

Izgleda prelepo što se predela tiče. Ali koliko vidim veliki problem je stealth koji je loše urađen i ima dosta bugova. To je neka zamerka na koje sam nailazio i koja se ovde pominje. Ali sve ostalo je top, kako kažu.

1 Like

Ne znam za vas, ali meni je najveća glupost pročitati nečiji review pa onda odigrati igru, to je kao kada mi neko kaže šta će biti na kraju filma…Kada završim igru onda mogu da se složim sa nečijim mišljenjem ili ne.

Ja više ni to, mnogo mi bolje legne igra ako što manje znam i vidim iz iste…

Ja stavio da se skida, piše 21 gb?

Možda ti je 21gb ono kada je “Ready to play”, a cela igra je oko 35. Tako je kod mene bilo bar. Ja odgledam neki kraći review čisto da vidim kako igra konačno izgleda i kako radi.

1 Like

Ja izbegavam da gledam review, više volim da napravim svoj sud o igri kada je odigram.
Postoji par ljudi koje gledam na youtube-u, prevashodno zbog igara koje igraju i načina na koji ih igraju.
Jedan od njih je Fightnigcowboy, lik je stari souls igrač i pravi 100% walktorugh za sve souls/borne igre.
Ako lik koji je okoreli RPG /souls igrač kaže da mu je do sada ovo najbolja igra u ovoj godini, onda ona zaista ima kvalitet. Evo njegovog review-a.

Ima mnogo više review-a koji su dali visoke ocene i vuku na stranu da je igra dobra, nego onih koji vuku na loše. Meni lično ono što sam do sada video savršeno odgovara i znam da ću igrati sa zadovoljstvom.

2 Likes

Fantasticno deluje, pogotovu combat i grafika, i pored reltivno dosadnog feudalnog japana.

Ali nadam se da ce ovaj polu-uspeh ipak naterati Sony, a i sve ostale AAA developere, da se zamisle oko buduceg silovanja Open World formule.

To je generalno problem, niko ne sme da rizikuje sa nekim fundamentalnim promenama, vecina ide na siguricu pa su nam zato igre postale “siromasne” u smislu da je sve vec vidjeno.

https://youtu.be/X2sOQjSf-LI

1 Like

Prelep je. Vetar i “active scenary” zaista doprinosi dozivljaju, slicno kao u Witcheru 3. Teksture kamanja i pomalo krute animacije su jedina zamerka, ali svakako top 10 igara za PS4. Mogu da se dogovore oko redosleda. :smiley:

Znam da nije mesto ali pukla mi je kombinacija za fantoma ove igre a na ri slaba ponuda pa ako neko hoce da mi proda neka pise na pm. Sto je najgore ugovorio sam pre par meseci ali eto…humans, a bas mi se igra ovo ludilo.

Omae wa mou shindeiru… :joy:

Btw, igra ima day one patch koji iznosi 2,7 gb.

18 Likes

Heh, maska je totalni uzas kao figurica ali moze kao neko parce moderne umetnosti u nekom zen apartmanu na posebno obasjanoj polici. Ispod katane.

od marama mozes da napravis masku za covid :smiley: Kada u nekom last of us scenariju postapokalipse, svi predmeti i sarene kutije postanu bezvredni…

1 Like

Meni je maska sasvim ok. :joy: Nije radjena od jeftine plastike ima onaj ceramic feel plus je life size tako da ako zelis mozes i da je nosis. Jin Sakai da budem.:joy: Ova zastava tj war banner, mapa i tekstil jesu malo beze ali jbg barem nije canvas bag. :joy:

Sad mi se gledaju Kurosavini filmovi… :slight_smile:

Ja sam se bas lomio da li da upalim Kurosawa mode. :joy:

1 Like

Može da se menja u igri. on/off

Da, posle sam i ja skontao kada sam usao u options.

1 Like

Deluje cool otprilike 5s, ali stvarno ne vidim da bi bilo ko igrao sa crno belim filterom, koliko god da je fan…

1 Like