God of War 2018

Fora mi je logo.

Kontroler mi je isto katastrofa, nalepili dve slicice na silver ediciju i dovidjenja. Ovu saru na konzoli ja mogu da iscrtam u Adobe Illustratoru za 10 min bukvalno, a da ne pricam neko ko se godinama bavi time. Ali mozemo mi da pricamo sta hocemo, ameri se poprzili na dizajn, tako da ce ovo da pije vodu. :smiley:

Na papir ili na kontroler :slight_smile:

Ma de se naprzili, uzasni su komentari. Ovo ce dugo godina biti predmet sprdnje i primer loseg dizajna. Ne bi me cudilo da se izrodi i neka #ugly mema.

Sada s ovom recenicom se malo zahebavas :slight_smile: , ili se varam.
Ma kao sto je cover gore @lesa rekao zabole nas konzola ceka se igra

Malo pre mi postar done novi Reboot, i imam sta videti :slight_smile: God of War naslovna, sunce ti ljubim, sta reci nego ovo se ceka kao dete pred porod aka hajpā€¦ :slight_smile:

EDIT:

Ovo preko su sibice, da se ne vide podaci :no_entry: :grinning:

Photoshop skill level 9000

Oni to urade vektorski na kompu i onda stampaju i lepe na konzolu. :slight_smile: Tako mozes da smanjujes i uvecavas to sto si crtao na koje god dimenzije hoces i da stampas na cemu god hoces. :slight_smile:

1 Like

Ne znam jel i prije tako bilo,ali god of war ce imat hrvatske titlove,mene bas to iznenadilo,nov sam na playstationu,pa mi to bas cudno nekako haha. Barem tako na reklami kazu.

Bilo bi lijepo da i nas(jezik) negdje ubace, mozda nekada i docekamo kompletan paket naseg jezika kao osnovnog u igricamaā€¦

Licno mislim da su video igre super nacin da se uci engleski, tako da, bolje je bez tih lokalizacijaā€¦

2 Likes

Iskreno druze ne bi dao niti 20 kamoli 100 i toliko(nisam od ā€œtihā€). Ma da cenim one koji to skupljaju.

Kad vidim tako lepu mapu, odmah znam da ce igra biti dobra

3 Likes

Ko nije pogledao sto da ne pogleda ? :smiley:

1 Like

Ostalo je baŔ malo vremena da vidimo i ovo čudo u punom sjaju.
Review-i kreću od 12.04. ali već vidim ocene preko 90.

Pogledao sam par klipova sad za praznik i jednostavno sam sebi nabio hajp do +beskonačno.
Izmenili su kontrole, prebacili ih na souls fazon R1 - light attack, R2 - heavy, L1 shield. Koliko sam video krug je action, a ostala 3 su namenjena za magije, kontrolu deteta i njihove kombinacije. Pretpostavljam da je L2 za niŔanjenje kada se baca sekira. Jako lepo i smisleno, Ŕto se komanda tiče.

Koliko sam video komentare, od open world nema niÅ”ta, već su samo mape malo Å”ire, odnosno nema samo jedne putanje, već možeÅ” malo da istražujeÅ”, ali nema lutanja kao u RPG-u, Å”to je po meni za ovakav tip igre sjajno. Obožavam RPG, ali zaista nema potrebe da ga ubacuju baÅ” svuda.

Već vidim da ću bataliti sve, kada se dokopam ove igre :slight_smile:

2 Likes

Retail Copies of God of War PS4 Leaked 2 Weeks Before Release

A sad u misiju rupu da se ne spojlujem :smile:

Interesantno

Immersion Mode ā€“ Just The Necessary HUD elements

As Cory mentioned in interviews, weā€™ve included what weā€™re calling Immersion Mode. This will cut things down to just the minimal absolute necessary HUD elements. Thereā€™s no right or wrong way to play; youā€™ll certainly have a lot of helpful info close at hand if youā€™re playing with the HUD fully enabled. But for those fans who are sensitive to the HUD, or perhaps for folks who want to stream or capture and would prefer as little UI as possible, there you go. To enable Immersive UI, itā€™s as easy as going to the Settings menu, clicking HUD and switching HUD Mode to Immersive. Yes, that means you can toggle it on and off while you play!

In addition to this, weā€™ve added an extra mode that allows you to customize which of these HUD elements you want ON, OFF or enabled via the touch pad which brings up that element for a short duration. This will enable players to truly customize their experience by adjusting visibility to HUD elements like enemy health bars, compass and enemy off screen indicators.

Bolje nemoj nista vise citat u vezi gow,ja sam vidio jedan sasvim slučajno:(ā€¦

Ni nemam nameru. Sada me samo zanimaju neki shotovi iz igre da bacim oko i to je to.

Ja juče pogledah snimak u 4K i moram priznati da igra izgleda brutalno. Deluje mi da kada idu cut-scene, da je rezolucija bolja, a da u samoj igri postoji blagi blur pri kretanju, posebno u borbama, mada to može da bude vezano viÅ”e za kvalitet snimka koji sam gledao. U svakom slučaju ne kvari osećaj da je grafika opasno dobra.

Od danas prestajem da gledam bilo Å”ta vezano za igru, hoćem da izbegnem spojlere i da spustim hajp.

obrisao sam i vest i komentare, jer se navodno vodi kao spoiler.