God of War 2018

GoW TLOU edition. Al meni se svidja. Samo nek mu daju dubinu. Onog besa i urlanja bilo dosta vec u drugoj izvedbi, a kamoli koliko je njemu roid-rage trajao.

1 Like

Meni je ovo fantasticno, pravi korak naprijed u odnosu na prethodne djelove. Da su izbacili jos jedan GoW bez ovako radikalnih promjena (sa istom onom kamerom iz aviona) lagano bih ga preskocio.

Ovako jedva cekam!

2 Likes

Dobro sad necemo da pretjerujemo :joy::joy:

1 Like

Ako zbog neke igre kupim sony koji ne volim to ce biti ova. :smiley:

1 Like
1 Like

Shaaaaame
Downgrade na faci klinca je kriminalan. To je verovatno za vanila ps4.

Daj bre matori ste ljudi. Valjda ste vec navikli. Najave su uvek sarena laza za budale.
Uvek racunaj da ce biti gore barem za 20% pa nekad i 50%
To je kao kada gledas nova kola (na zalost jos to nisam u zivotu probao) pa pise da je prosecna potrosnja 8.5L/100km a realno cepa 12L

1 Like

Ovo mi nije toliko ocigledan downgrade u kategoriji Ubisofta makar na mom ekranu telefona. Osvetljenje je losije tj nema “magle” ali i dalje koliko vidim izgleda fantasticno. Svidja mi se vise taj sivkastio braonkasti ton iz originalnig rendera, deluje epskije i nordijskije. Mozda je dizajnerska odluka ili ipak straith downgrade. Ako bude imao i dalje najbolju grafiku i gameplay i vise od 90 na metacriticu svi ce zaboraviti kao i u slucaju Witchera 3. A moguce zapravo da je i neki vanila PS4 vs Pro slucaj.

Zmija je bolja. negde jeste mali downgrade negde je upgrade.

Taj sam :smiley: :smiley: :smiley:

I ja bih rekao da deluje kao da su detaljnije teksture na zmiji. Ali mozda i nisu nego je osvetljenje bilo naprednije.

Izgleda sada nekako washed out i siromašnije. Ono pre je bilo bogatije i zasićenije.

Da, ona sivkastija i tamnije verzije je mnogo ljepsa i nordijska kao sto @padawan rece.

Sada je igra optimizirqna za ps4, naravno da su je downgradeovali da radi tecno, ujedno prodavali prvobitni hype na besnoj grafici. Ne treba da se zaboravi da dev kitovi ps4 imaju vise rama i malo su brzi, tako da ono sto su nabudzili moze jedino devkit da pusti i da se igra uslovno tecno. Sarena laza opet :slight_smile:

:+1:
Igra radi koje se svakako isplati uzeti Sony(Kao i X radi F: Horizon-a), ja sam PS3 pored x360 uzeo bas najvise radi GOW 3…

Izgleda da sam ja jedini kome ovo izgleda veoma lose, oci na svakom liku izgledaju zamrznuto kao da gledaju samo u jednu tacku, a kad se pokrecu likovi glave im se pomeraju kao da su roboti, grafika je veoma prosta i siromasna, ovo kao da ne radi isti studio koji je radio sve ostale delove, razocaran sam.

Decko kapi za oci ti trebaju i ovo.

4 Likes

Daleko od toga da izgleda lose ali bas se vidi downgrade, po meni je mnogo ljepse izgledala igra u ranijim trailerima.

1 Like

Kada sam posle Sonyeve E3 prezentacije rekao da ona grafika nema šanse da ostane svi su skočili kako je to Sonyev studio, kako su oni gospodari univerzuma, kako će oni tu grafiku da izguraju na vanila PS4… Kad ono… Ali daleko od toga da izgleda loše, prosto je razočarenje zbog downgrade a, Ali jbg, onu grafiku treba 4-5 vanila PS4 da gura :smiley: + videćemo pro 4K izdanje i da li će moći da izgura 4K60, jer mislim da ovakvoj igri je bitno da ima 60FPSa… A opet, ja uvek mislim da je za gaming neophodno bar 60FPSa…

3 Likes

Ma nema nista od 60fps,a od 4K ce biti 1800p verovatno.

2 Likes

1 Like