God of War 2018

Je l’ se zna kako će konzola da izgleda?

Vidis da se ne zna ni kako ce kutija da izgleda :smiley:

1 Like

Kakva bolest od reklame

B92: Fenomenalna God of War reklama na NBA utakmici /VIDEO http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?yyyy=2018&mm=02&nav_id=1358581

1 Like

evo boljeg kvaliteta

kakva bolest stvarno

Kad vidiš ovako nešto, odmah poželiš da igraš igru. Eto ode hype u nebo. I sad treba sačekati april.
Kako kaže profesor, sunce, nanu, majčinu dušicu itd. isl. :slight_smile:

Ja se ne secam kada sam cekao ovako neku igru… Ali doci ce i taj suncani 20-i april :slight_smile: .

Btw. Samo da ne izbije WW3 - Sala za treci WW

1 Like
2 Likes

Haha, komentari na Reseteri su urnebesni (“that’s a penis” gifovi, “I honestly don’t know what is going on on the surface of that console”…)

Kada se malo bolje zagledaš izgleda kao redizajniran move kontroler sa “miljeom” preko njega :smiley:

Ovo mora da je neko slep dizajnirao… Ja nemam drugog objašnjenja :smiley:

Stvarno neko dobio debele pare za ovo sto je smislio, mislim da ne moze gadnije…

Da, mada je PS4 pro obican crni isto dosta ruzan.

Ovo je navodno jedno od pakovanja koje za razliku od konzole dobro izgleda

edit: da su stavili prave skaninavske rune, kupio bih je i ne bih zalio para.

edit: aaaaaaah screw ths, stavil su rune napred… i sta sad.

1 Like

Meni bas brutalno izgleda,kupujem haha

Jedino sto mene brine kod ove igre je linearnost, da li će se igra postepeno otvoriti, ili će cela igra biti kao da ideš kroz tunel…

Pa ovo do sada što je pokazano, meni je naj približnije Witcher 2 sistemu… Osim toga što ćeš ovde moći da se vraćam na predhodne mape…

Ne ocekujem nesto sustinski drugacije od prethodnih delova osim promene kamere.

Što duže ovo gledam, sve mi više bezveze deluje…Sekira mi skroz bezveze, kamera isto, presvlačenje uveli…
Daj bože da grešim…

Već sam rekao, igra je rađena u Witcher 2 fazonu… Ko nije igrao Witcher 2, neka pogleda malo na YouTube-u… Ja samo kažem da se nadam da će se igra kasnije otvoriti i da će mape biti drastično veće…

Bukvalno su mogli da kažu da je novi IP i poverovao bi im. Ovo je daleko od ranijih delova.

1 Like

Pogledaj moj prvi i drugi post u ovoj temi.