God of War 2018

Igra još nije ni izašla, a već iz igre veka prelazi daleko niže klase…

Cek bre, ja sam mislio da ovo rade samo kada izbacuju igre za konzole I PC.
Nekako nema smisla zar ne? Ovo su onda igrali na PC-u ili? Mislim ako je tada moglo da se igra na PS4, zasto ne bi moglo sada?
Ovo pita jedan programer btw, zato mi i nema logike, jedino da su igrali na veoma jacoj masini… Stvarno sabanski…

Svi osim Naughty Dog-a :grinning:

1 Like

Da, nisam puno u konzolaskom svetu, nisam stvarno znao da to i za ekskluzive rade!
Jadno i bedno.

I još onda izbace bombastične informacije kako je tu grafiku gurala vanila verzija konzole :smiley:

2 Likes

Sjajno rade sve promotivne trailere, zbog zasluga iz proslosti kupicu igru odmah, cak i ako budem imao neke zamerke kasnije, razumecu da su morali da nesto promene u odnosu na prosle delove, jer ovo izgleda kao novi IP.

Stara prica i jeste zaokruzena celina.
Ovo je sada God of War - Redemption

Nažalost link sa videom više nije funkcionalan, tako da nisam uspeo da vidim koliki je element RPG-a ubačen u igru. Meni lično ne smeta da bude elemenata RPG-a, to može samo da poboljša igru ako se ne pretera sa njima. To što bi GOW povukao malo na RPG stranu, uopšte nije loše, možda udahne još života u igru i produži joj dužinu igranja. Sve što ne zahteva klasično ludovanje sa gomilom item-a i velikim brojem side quest-ova koji se ponavljaju, uz dodatno levelovanje lika, može samo da bude plus za ovakvu igru.

Na primer Darksiders I i II su klasični H&S sa primesama RPG-a, da li je to pokvarilo igre, po mom mišljenju nije. Više mi je pokvarilo užitak loše koncipirana deonica u land of dead u drugom delu. Verujem da SM studio zna još uvek kako se prave dobri nivo-i i da do toga neće doći.

Darksiders 2 je mnogo gori od prvog dela. Njega jesu poprilično pokvarili dodatni RPG elementi u vidu loota. Prvi deo je bio savršen odnos RPG i H&S, drugi je previše otišao u RPG smeru.

Ne mora svaka igra da ima RPG elemente i da bude open world. Jedna od prednosti God of War je bila da je linearna igra koja je imala svoju priču, spektakularne deonice i jasno definisan cilj. Da vidimo da li će ovde imati togaili će biti još jedna u nizu igara u kojima je pola igre u side questovima.

1 Like

Ja se samo nadam da nece da ukenjaju igru sa forsiranjem open worlda i RPG elemenata, Ok ne mogu igra da bude skroz linearna kao prethodni nastavci ali ne bi nikako voleo da igra postane sasvim drugi zanr.
Inace GoW 3 mi je najbolja igra koju sam odigrao u posledne vreme , bas zato sto je jaka “story driven” igra , sto te stalno tera da napredujes kroz pricu i vodi te u nove predele i nema tog open worlda i RPG elemanata koje sad guraju i gde treba i gde ne treba i koji pritom cesto znaju da guse dinamiku igre i price.

GoW 3 je bilo jedno vrhunsko epsko iskustvo za mene , da cim sam zavrsio igru imao sam zelju da je momentalno pokrenem iz pocetka , znaci za razliku od gotovo svih open world igara nije bila nimalo zamorna za igranje , vec naprotiv (isto mogu da kazem i za Uncharted).

1 Like

@jahalang0112 Hvala za link.

Sada mi je jasno zašto su svi u blagoj panici :slight_smile:

Ovo nije više isti GOW kao raniji delovi, da nema Kratosa mogli su komotno igru da nazovu kako god su želeli.

Ostaje da se vidi koliko su još elemenata RPG-a ubacili, ali mi miriše da će biti i open world delova. Možda ne preterano velikih i bez puno istraživanja, ali bi mogli da budu na nivou kao na primer u Uncharted 4.

Onaj oklop iz snimka koji se na blic pojavljuje je očajan, već mogu videti sprdnje na račun oklopa. Samo još šljokice da ubace i pun pogodak :frowning:

Malo dodatnih predela u snimku. Meni borba deluje brutalno dobro, tako da sada kada sam malo svario početni snimak, ovo će biti opasno dobra igra.

2 Likes

HC RPG elementi
Dark Souls like combat
Looting :sunglasses:
Kratos

Meni Dark Siders 2 bolji nego 1, loot is my thing.
Soooo count me in .

1 Like

Hmm, par njih su prokomentarisali da gameplay dosta podseca na Ryse - Son of Rome, borba i sl. I sad nakon toga kad se malo zagledam… Ima istine.

pogledao klipove, zajebi ti sve, ovo ce biti do jaja :smiley:

Jako podseca na Ryse ali ako su dobro osmislili pricu i bude svega i svacega, to ce biti razlika u odnosu na pomenutu igru

4 Likes

You have seen the light :smiley:

1 Like
2 Likes

kakav studio leptejebo :smiley: