God of War 2018

Svaki put kada poigledam neki klip vezan za GOW samo sebi napravim još veći hajp.
A do izlaska igre još mesec dana.

1 Like

Pa to je i poenta klipova :smiley:

must resist…odgledao samo onaj sa E3 i dosta! Hocu bre neko iznanadjenje kad upalim igru! :rofl:

Ja nisam odgledao trailer ni jedan…samo sam procitao da je open world?

Nije open world.

1 Like

Sto manje znam to bolje. Igre za koje gledam trailer me UVEK razocaraju…ovako ne gledam vesti uopste…samo cekam release date😂

Bas sam citao da je ovaj lik radio na igri Tomb Raider, ne znam tacno da li je Rise of the Tomb Rider ili prethodni deo, ali mu je plan bio isto ovaj single shot da urade, ali su ga ovi odbili i nakon nekog vremena je batalio i vratio se ovde da radi na Novoj God of War igri jer je on radio i na God of War 2 igri. :slight_smile:

Doduse, cini mi se da je jos prastari Half Life 1998 uveo taj single shot koncept bez ucitavanja.

Half-Life has no “levels”; it instead divides the game into chapters, whose titles flash on the screen as the player moves through the game. Progress through the world is continuous, except for short pauses for loading

Da, da, i to je pisalo u tom textu. :slight_smile:

Jel i Uncharted na tu foru? Sad ne mogu da se setim, ali mislim da jeste

Koje kidanje. Malo su ukrali ideju za vracanje od torovog cekica, ali je cool.

3 Likes

Bice ovo epski spektakl.

1 Like

Ova fora sa vraćanjem sekire (jadni Thor je ostao bez svog čekića) je fantasnična za jednu igru, već zamišljam koje sve kombinacije mogu da napravim, biće ovo krvoločno, brutalno i neverovatno dobro.
Videh gomilu preorder-a na RI, tako da se razmišljam da li i ja da radim jedan ili da sačekam 7 dana pa da uzmem nalog u drugoj turi.

God of War currently has a huge file size of 44.46GB. So if you’re planning to buy the digital version of the game and if you have a monthly, weekly, or daily cap, make sure you save about 45-50GB (and as well as your PS4’s hard drive space) for God of War.

Embargo na recenzije se skida 12 aprila tako da vec tada mozemo da ocekujemo review.

1 Like

A jeste ružna konzola… Mogli su malo da se potrude…

zabole nas za konzolu ako ce igra da pokida :grinning:

1 Like

Btw. kontroler mi je lep, ima ga za kupiti odvojeno, bas sam nedavno negde naleteo na njega.

Meni je uzasan, zbog God of War logoa. Konzola je ok.