God of War: Ragnarok - Teaser Trailer

Moja predikcija je prolece 2022, mart, april.

Kada sam odgledao dokumentarac o tome kako su pravili God of War, i nakon rezultata koji je, mogu slobodno da izjavim jedna od najboljih igara svih vremena, sve im je unapred oprosteno.

Jesam ocekivao i nesto ranije, jer se koristi isti engine ali neka, kovid je sigurno doprineo. Imaju veliki zadatak da dostignu ili cak prestignu prvi deo. Strasno puno zavisi i od toka pandemije, ako se povratak u kancelarije ostvari kao trajno resenje i bauk cetvrtog talasa kao ne tako ozbiljna pretnja, dobicemo igru brze.

Insightom u nacin vodjenja projekta iz dokumentarca, sigurno im je tesko palo odlaganje, ali prvi deo je sa sobom nosio veci stres kako ce prihvatiti zaokret u novom nacinu izvodjenja, kvazi open worldu i zrelijem tonu igre, Sony je bio skeptican, plakanje kada je dosao dan za oceneā€¦

A kad je onda Horizon Forbidden West? Drugo, joÅ” nismo videli trejler ni mrvicu gejmpleja. Sony voli to da prikaže makar godinu dana pred izlazak i onda zakuvava marketing. Moguće je zbog kovida sve to drugačije funkcioniÅ”e i menja planove, pa će imati drugačiji ritam.

Mozda si u pravu, ali mi je, nekako, 2023 previse daleko. Pokazace gameplay na E3, pretpostavljam.

Nije nemoguce ni da dve velike ekskluzive izadju u kratkom vremenskom periodu. Tako je bilo sa Ghost of Thushima i TLOU 2. Nije to MS, ne moraju da razvlace ekskluzive na godinu dana :slight_smile: